5% All Day You May Caffeinated 465 g
5% All Day You May Caffeinated 465 g

5% All Day You May Caffeinated 465 g

36,00 €

5% NUTRITION on turule toonud oma uue võtmetoote - All Day You May Caffeinated. Nüüd saad nautida kohvi koos BCAA-ga! Ühes koktkeilis on ainult 10 kalorit; 6g BCAA-sid 10:1:1 suhtega (L-leutsiin, L-isoleutsiin, L-valiin) ja 125mg naturaalset kofeiini (rohelise kohvi ekstrakt & rohelise tee ekstrakt).
  • Laos
  • 5% Nutrition
  • 1-3 tööpäeva
Maitse

All Day You May Caffeinated sisaldab 125mg naturaalset kofeiini, mis annab korralikult energiat. 6 grammi BCAA-sid 10:1:1 suhtes, beeta-alaniin, glutamiin & karnitiin ning luude ja immunsüsteemi tugevdamise kompleks on kõik, mida vajad suurepäraseks enesetundeks ja treeninguks! 125mg naturaalset kofeiini pole ideaalne valik mitte ainult kohvisõpradele, vaid ka kõigile, kes tegelevad treeningutega!

One Day You May Caffeinated sisaldab COPMAX'i ja beeta-alaniini, et täita kõik su lihasmassi kasvatamise ja treeningu vastupidavuse vajadused. COPMAX toob välja kõik kreatiini parimad omadused - vastupidavuse, tugevuse ja puhta lihasmassi. 
All Day You May Caffeinated sisaldab glutamiini ja karnitiini, et taastumine toimuks kiiremini. Siia on lisatud ka elektrolüüde, et hoida sinu vedelikutase kontrolli all.

Kasutamine:
Sega 1 kulbitäis (20g) 235-350 ml veega ja tarbi 1-2 portsjonit päeva jooksul, näiteks hommikul hommikukohvi asemel.

Portsjoni suurus: 1 kulbitäis (20g)
Portsjoneid kokku: 25