1143-1143_6278e0d00c2983.23386183_fullasfuck-legendary-eu-group_large.jpg

5% Nutrition Full as F*ck Legendary 375g

49,80 €

Jõusaalis treenides pole midagi ägedamat kui võimas pump-efekt ja punnis lihased, 5% Full as F*ck Legendary aitab su unistused teoks teha!
  • Laos
  • 5% Nutrition
  • 1-3 tööpäeva
Maitse

Lisaks vingele pump-efektile sisaldab 5% NUTRITION Full as Fuck Legendary ka palju muud kasulikku. See suurendab verevoolu tänu millele transporditakse lihastesse rohkem toitaineid ja hapnikku. Nii suureneb Su vastupidavus ja saad igast treeningust võtta maksimumi.

5% NUTRITION Full as Fuck Legendary täiuslik valem sisaldab lämmastikoksiidi võimendajaid ja lihasrakkude mahu suurendajaid. See on loodud selleks, et Su organism toodaks rohkelt lämmastikoksiidi ja pumpaks lihastesse vett.

Full as Fuck on alati olnud suurepärane toidulisand - aga nüüd on see VEELGI PAREM!

Üks portsjon sisaldab:

  • 5000mg L-tsitrulliini - rohkem tsitrulliini ja rohkem pumpasid! See tagab suurema verevoolu lihastesse ja suurendab vastupidavust. Lisaks aitab see vältida ammoniaagi kogunemist lihastesse, mis võib sportlikku sooritusvõimele mõjuda negatiivselt. L-tsitrulliin on kergesti imenduv aminohape, mis on mõeldud intensiivse ja pikaajalise füüsilise aktiivsuse jaoks.
  • 2000mg L-Tauriini - aitab kehal hoida rohkem vett kudede vahel.
  • 500mg Nitrosigine'i - patenteeritud koostisosa, mis koosneb arginiinist ja ränist. See suurendab lämmastikoksiidi (NO) taset viis korda tõhusamalt kui arginiin, aitab vähendada treeningul tekkida võivaid lihaskahjustusi ja eemaldab töötavatest lihastest metaboolsed kõrvalproduktid. On tõestatud, et räni, nitrosigiini komponent, suurendab arteriseinte tugevust ja paindlikkust.
  • 500mg peedijuure ekstrakti - väga suure potentsiga koostisosa, mis parandab verevoolu ja seeläbi jaksad teha trenni kauem, intensiivsemalt ja efektiivsemalt! Nii kasvavad ka lihased kiiresti. 
    Antioksüdantide rikkad peedid sisaldavad looduslikult esinevaid nitraate, mis suurendavad lämmastiku tootmist. See parandab vastupidavust ja efektiivsust.
  • 5 mg Bioperine® ehk musta pipra ekstrakti - loodusik termogeenik, mis aitab kehal põletada rohkem kaloreid. Bioperine® on ka imendumise parandaja, mis aitab kehal omastada rohkem toitaineid, vitamiine ja mineraale. See muudab OLIMP Thermo Speed Extreme mõju veelgi efektiivsemaks.

 

Kasutamine:
Sega 1 kulbitäis 200-350ml külma veega ja tarbi 30 minutit enne treeningut. Seda võid kasutada ka trennivabadel päevadel, võttes ühe portsjoni hommikuti tühja kõhuga.

Portsjoni suurus: 1 kulbitäis
Portsjoneid kokku: 25