Animal Immune Pak - 30 packs
Animal Immune Pak - 30 packs

Animal Immune Pak - 30 packs

42,90 €

Animal Immune Pak on immuunsüsteemi toetav toidulisand.
  • Laos
  • Universal
  • 1-3 tööpäeva
  • Täielik immuunsüsteemi toetamine
  • Mugavad "kõik-ühes" pakid
  • 1000 mg C+D vitamiini
  • Võtmemineraalid ning -ravimtaimed

ANIMAL IMMUNE PAK ON Teie keha heas vormis ja tugevaks muutmiseks kõvasti tööd teinud. Kuid ka kõige parem kindlus vajab kaitset - iga päev. See aitab saada piisavalt undvähemalt 7 tundi igal õhtul, kui mitte rohkem) ja kvaliteetset puhkust (viimasest treeningust taastumist). Kui teie organismil on liiga palju stressi, siis see hakkab mõranema  - ja stress koguneb aja jooksul. Mõelge oma immuunsussüsteemile kui oma keha viimasele kaitseliinile ja aidake seda toetada ja kaitsta.

Ükski toidulisand ei ravi ega enneta haigusi. Kuid immuunsussüsteemi tugevana hoidmine võib teid kaitsta. Nendel enneolematutel aegadel kogus Animal  kiiresti kokku kõige tugevamad immuunsuse tugimaterjalid ja lõi tugevatoimelise immuunsust toetava toote, mille nimi on Animal Immune Pak.

Animal Paki täeline originaal on pörit aastast 1983. Ja nüüd, lisaks varasemale  "Ultimate Training Packile", oleme välja töötanud "Ultimate Immune Pack", mis annab tagala igaühele,  kes soovib oma immuunsüsteemi turgutada.

Animal Immune Pakiga saate palju kõike vajalikku. Ja mõned lisad. Igast pakist saate korraliku annuse C- ja D-vitamiini ning lisaks immuunsust toetavaid mineraale kaltsiumi, fosforit ja tsinki. Lisage sellele parajas koguses looduslikke immuunsust toetavaid taimi ja ürdikomponente ning saate täieliku immuunsuse toetamise kompleksi, mis on loodud keha eesmise kaitseliini turgutamiseks.

Võtke üks pakk hommikuti või koos mõne teise päevase toidukorraga.