Animal Pak 44 paks
Animal Pak 44 paks

Animal Pak 44 paks

53,90 €

UNIVERSAL ANIMAL PAK - PUHAS TUGEVUS & METSIK INTENSIIVSUS!
  • Laos
  • Universal
  • 1-3 tööpäeva

UNIVERSAL ANIMAL PAK on maailmas üle kahekümne aasta jooksul enimmüüdumaid vitamiinikomplekse! See toimib juba esimesel korral ja toimib alati!

Kui oled valmis eelistama vaid parimat, siis pööra pilk kulturistide kõige usaldusväärseima toidulisandi - ANIMAL PAK'i  poole. 

Loodus on arendanud inimkeha ülimaks sooritusmasinaks. Lihaste toitmiseks vajame toidust saadavaid toitaineid, kuid kui tekib vajadus lihaseid suurendada, siis peame tarbima õiges vahekorras ja suurtes kogustes vajalikke aminohappeid, süsivesikuid, vitamiine, mineraale ja rasvhappeid -  UNIVERSAL ANIMAL PAK sisaldab kõike vajalikku.

Igas pakikeses sisalduvad 11 tabletti on valitud spetsiaalselt tulemuslikkust silmas pidades.

UNIVERSAL ANIMAL PAK'i on lisatud ka sooritusvõime parandajaid nagu PAK, IGF kolostrum, nukleotiidid, lipotroobid, L-arginiin, protogeen A, siberi ženšenn ja muud. Iga pakike sisaldab 55 olulist koostisosa jagatuna täpseteks doosideks.

UNIVERSAL ANIMAL PAK aitab vältida toitainevaeguse teket. Mida suurem on treeningu intensiivsus, seda kiiremini vaegus tekib ja seda suurem see on, mille tulemuseks on lihaste kasvu peatumine. 

UNIVERSAL ANIMAL PAK on toidulisandite seas justkui keha esmane kaitseliin. Kui tegeled spordiga, siis kasuta kindlasti ANIMAL PAK'i.

Kasutamine:
Võta 1 pakike 30 minutit pärast sööki ja enne treeningut koos rohke veega. Võistluste ja intensiivse treeningu perioodil võta 2 pakikest päevas.

Portsjoni suurus: 1 pakike
Portsjoneid kokku: 44