Animal Pump 30 packs
Animal Pump 30 packs
Animal Pump 30 packs

Animal Pump 30 packs

Animal Pump on trennieelne lihasete suurendaja - aja oma lihased punni!
  • Tellimisel
  • Universal
  • 1-3 tööpäeva

Kõik ihaldavad suuremaid lihaseid täpselt sama palju kui sina. Lihasmassi suurendamine on ehk kõige olulisem füsioloogiline protsess, kuna see on seotud kulturismi ja lihaste arendamisega. Kulturistid  naasevad päevast päeva tagasi jõusaali mitte ainult selle nahka rebiva tunde pärast lihastes, vaid ka selle vahendi pärast, mille abil hapniku- ja toitainerikas veri treenib lihaseid, toites neid nii, et need saaks kasvada. See mitte ainult ei muuda teid suuremaks, puhudes lihasrüma nagu õhupalli, vaid muudab teid ka suuremaks, käivitades anabolismi.

See lihaste volüümiseerimise protsess on lihaste kasvu jaoks kriitiliselt oluline. Animal Pump'i abil töötasime Animalis välja valemi, mille eesmärk oli "suurendada volüümi", parandades samal ajal jõudlust. Animal Pump oli esimene kapseldatud treeningueelne toode, mis sisaldas igas eeltäidetud annuses pakitud täiustatud kreatiini päevast annust, mida täiendasid veresooni laiendavad koostisosad, mille eesmärk oli maksimeerida pumpa lämmastikoksiidi (NO) tootmise suurendamise kaudu.

Animal Pump'i eristamise üks silmapaistvaid punkte on see, et see on üks vähestest kapseldatud treeningueelsetest tootevormidest neile, kes on tüdinud traditsioonilistest joogipulbrisegudest. Sellest tulenevalt sobib Animal Pump kofeiini suhtes tundlikele või öösel treenivatele sportlastele koondades  kõik oma koostises olevad stimulandid ühte hõlpsasti tuvastatavasse punasesse kapslisse  - seega saate valida kas jätta stimulandid sisse või panna kõrvale hilisemaks tarbimiseks. Valik on sinu. Sellist paindlikkust leiab kulturismi lisaainete hulgas harva.

Lihtne kasutada, mugav taskus või spordikotis kaasas kanda, Animal Pump toimib jõusaalis iga kord pumbates su lihaseid ja aidates alistada raskusi - teist sellist tunnet pole.  Animal Pump - see on toonus pakis!Animal Pump'i võib võtta vahetpidamata aastaringselt.Sarnaselt Animal Pakile, Animal Flexile ja Animal Nitro / G-le on Pump kavandatud tuumiktooteks. Suurema kasu saamiseks kaaluge selle kasutamist koos Animal Stakiga.

Treeningu tuumik- või alustoidulisandina võtke üks pakk 30 - 45 minutit enne raskuste tõstma hakkamist,  eelistatult tühja kõhuga. Kuna igas pakendis on ka kogu teie päevane kreatiini annus, võtke Pump'i optimaalsete tulemuste saamiseks iga päev. Trennivälistel päevadel võite paki võtta umbes samal ajal kui treenimisel. Punase kapsli (stimulaatorid) saate eemaldada puhkepäevadel või kui treenite öösel.

Hoiatused: kasutage mõistlikult ja hoidke seda lastele kättesaamatus kohas. Võimalikult värskena hoidmiseks hoidke toodet jahedas, kuivas kohas, eemal kuumusest, niiskusest ja päikesevalgusest. Ei ole sobiv alaealistele, samuti rasedatele ja rinnaga toitvatele naisetele.