Animal Pump Pro Powder 440g
Animal Pump Pro Powder 440g

Animal Pump Pro Powder 440g

41,90 €

Lihaste trimmimine on kulturistide jaoks mängu võti. See näitab hapniku - ja toitaineterikka vere voolu lihastesse. Animal Pump Pro aitab sind selles kiiresti.
  • Laos
  • Universal
  • 1-3 tööpäeva
Maitse

Animal Pump Pro koostise töötas välja IFBB Pro John Jewett, et kasutada tõhusalt doseeritud koostisosade vahelist sünergiat, maksimeerimaks õusaalis pumpamist, jõudlust ja keskendumist. Lõime Animal Pump Pro, et see oleks stimulandivaba ka neile, kes on kofeiini suhtes tundlikud, kuid soovivad siiski saada kõiki treeningueelse jõudluse, taastumise ja fookuse eeliseid. Vaadake koostisosi, mis viivad teie treeningud järgmisele tasemele:

Tsitrulliinmalaat: on aminohape ja tõhusam vahend L-arginiini suurendamiseks seerumis kui L-arginiini enda võtmine, mis suurendab lämmastikoksiidi (NO) taset märkimisväärselt. Töötava lihase verevarustust parandades võib tsitrulliin vähendada väsimust, suurendada töövõimet ja jõudu.
Nitrosigiin: patenteeritud ühend, mis koosneb inositooliga seotud arginiinist ja ränist. Nitrosigiin võib suurendada NO tootmist viis korda tõhusamalt kui arginiin, vähendada treenimisel lihaste kahjustuste markereid ja eemaldada töötavast lihasest metaboolsed kõrvalsaadused. On tõestatud, et räni, mis on nitrosigiini koostisosa, suurendab arteriaalsete seinte tugevust ja painduvust, mis omakorda parandab verevarustust ja südame-veresoonkonna tervise seisundit.
Hydromax: patenteeritud väga kontsentreeritud glütserooli vorm, mis võib vastupidavust suurendada, takistades selle langust treeningu ajal. See on väga osmootne ja võib suurendada kogu keha veemahu üleküllastunud lihasrakkude sisaldust, soodustades rakkude turse “pumba” efekti. See parandab lihaste täielikkust ja veresoonkonda. Glütserool võib mängida rolli ka termoregulatsioonis kõrgetel temperatuuridel.
Kreatiinmonohüdraat: uuringutega tõestatud ergogeenne abi jõutreeningus. Kreatiin on fosfaatide allikas ATP tootmiseks, parandades tugevust, väljundvõimsust ja puhta massi suurenemist.Ka see on osmootselt aktiivne ühend, millel on võime vett lihasesse tõmmata, suurendades omakorda raku turse “pumba” efekti.
ENERGIA:
Alfa-GPC: võime ületada hematoentsefaalbarjääri ja pakkuda koliini, mis võib soodustada atsetüülkoliini moodustumist. Atsetüülkoliin on neurotransmitter, mis osaleb närvifunktsioonides ja lihaste kontraktsioonis. Atsetüülkoliini taseme tõstmisega paraneb fookus, kognitiivsed funktsioonid ja võime toota tugevamaid lihaste kokkutõmbeid.
Huperzine A: atsetüülkoliiniesteraasi inhibiitor. See on kolinergiline ühend, mis hoiab ära atsetüülkoliini lagunemise ajus. Atsetüülkoliini lagunemise ärahoidmisega saab Huperzine A parandada motivatsiooni, keskendumist ja ülesande eripära.
L-türosiin: aminohape, mida kasutatakse noradrenaliini ja dopamiini tootmiseks. L-türosiin on nende katehhoolamiinide tooraine, millel on positiivne mõju kognitiivse languse ennetamiseks ägedate stresside ajal, nagu ka rasketel treeningutel kogetu korral.
ELEKTROLÜÜTID:
Meresool: naatriumkloriid -  sportlase hüdratatsiooni oluline komponent. Naatrium on rakuvälise vedeliku peamine elektrolüüt ning sellel on suur roll seedimisel, kognitiivsel funktsioonil ja lihaste kokkutõmbumisel. Isegi nii vähe kui 2% vedelikukaotus võib põhjustada treeningu jõudluse langust, seega on hüdratsioon üks parimate võimalike treeningute võti.


• Segage 2 mõõtlusikatäit Animal pump Pro 475ml  oma lemmikjoogiga 15-20 minutit enne treeningut ja olete trenniks valmis

• Animal pump Pro tarnib pumba ja raku mahu suurendamise kompleksi, fookuskompleksi ja elektrolüütide jaoks lisatud meresoola.

• Professionaalsete kulturistide poolt välja töötatud ja toodetud cGMP tootmishoones Brunswicki osariigis New Yorgis. See, mida sildil näete, on täpselt see, mida saate.

Portsjoni suurus: 2 mõõtlusikat (22g)
Portsjonid konteineri kohta: 20