BSN DNA Creatine

BSN DNA Creatine 216g

26,50 €

BSN DNA CREATINE annab treeninguteks jõudu ja tugevust ning aitab kaasa puhta lihasmassi saamisele.
  • Laos
  • BSN
  • 1-3 tööpäeva

BSN DNA CREATINE  sisaldab 3 grammi puhast, mikroniseeritud kreatiini monohüdraati, mis toetab jõudu, tugevust ja lihasmassi sisaldamata fillereid või lisaaineid.  Toetab sinu lihaste kasvu, annab jõudu, kiirendab trennijägset taastumist ning parandab sooritusvõimet.
Kreatiin aitab täita sinu lihaseid intensiivsel treeningute perioodil. Varustades enda keha kreatiini monohüdraadiga täiendad oma kreatiinivarusid kiiresti.

Kreatiini monohüdraat on üks populaarsemaid toidulisandeid lihasmassi, jõu ja vastupidavuse kasvatamiseks. Oma olemuselt on kreatiin lämmastikku sisaldav orgaaniline hape. Inimkeha toodab kreatiini l-arginiinist, glütsiinist ja l-metioniinist.  Lisaks täidab kreatiin lihaskudesid veega. Kuna kreatiin on sisuliselt valk imab see osmoosi kaudu verest ja lihasrakkude välisest alast vett lihastesse. Selline raku täituvuse suurenemine põhjustab rakumembraanide venimise, mida arvatakse olevat pikaajalise lihaskasvu eelduseks, sest see soodustab paremat valgusünteesi.

Kuna BSN DNA CREATINE on maitsetu, siis saab seda segada nii trennijärgse taastava joogi kui ka su enda lemmikjoogi sisse. 

Kasutamine:
Sega 1 kulbitäis 250 ml veega või enda lemmikjoogiga

Toiteväärtus 3.6g kohta:
Kreatiini monohüdraat 3.4g
Kreatiin 3.0g
Sisaldab kreatiini monohüdraati
 
Toitumisalane info:
Portsjoni suurus: 1 kulbitäis 3.6g
Portsjoneid purgis: ca 60
 
Typical Values Per 3.6g
Creatine Monohydrate 3.4g
Creatine 3.0g

Koostisained: Kreantiini monohüdraat