752-752_63a86b1bcb2bd5.71434228_xplode390group_large.jpg

BSN NO-Xplode 3.0 30 servings 390g

BSN N.O.-Xplode trennieelne toidulisand on nüüd parem kui varem! See annab sulle veel rohkem energiat, veelgi parema keskendumisvõime, pikema vastupidavuse, rohkem jõudu ja maitseb suurepäraselt!
 • Tellimisel
 • BSN
 • 1-3 tööpäeva

Üks portsjon sisaldab:

 • 150 mg kofeiini
 • 1,3g beela-alaniini
 • 3g kreatiini segu


N.O.-Xplode trennieelne toidulisand on mõeldud iga tasandi sportlastele aitamaks parandada tulemusi . Selleks, et saaksid igast treeningust maksimaalset kasu, peavad nii vaimne kui füüsiline energia olema paigas.
Väga olulisel kohal on siin ka keskendumisvõime - kui suudad trenni ajal hästi keskenduda, siis naudid kindlasti intensiivset treeningut, millest ei puudu tugevus.
N.O.-Xplode on välja töötatud just selleks, et suurendada Sinu energiataset ja vastupidavust ning  toetada vaimset fookust ja lihasjõudu.

 • Plahvatuslik energia!
  BSN N.O.-Xplode sisaldab 150 mg kofeiini ühes portsjonis, mis annab Sulle treeninguks mõnusalt palju energiat ja väga hea keskendusmisvõime.
 • Parimad tulemused!
  Tugevus, jõudlus ja vastupidavus on need, mida toetab kreatiin. BSN N.O.-Xplode innovaatiline koostis Myogenic Matrix sisaldab täiustatud segu kreatiinist, mis aitab parandada tulemusi!
 • Suurem vastupidavus!
  Ei ole vahet kas tõstad raskusi jõusaalis või tegeled jooksmisega, Endura Shot segu koos 1,3 grammi beeta-alaniiniga aitab Sul treenida kauem ja veelgi suurema intensiivsusega kui varem!
 • Suurepärase maitsega!
  Efektiivne ja samas väga hea maitsega? See ongi BSN!


 

Aastal 2004 muutis BSN® sporditoitumise valdkonda kui esitles esimest täiuslikku treeningeelset toidulisandit NO-XPLODE®.
Lisand on välja töötatud selliselt, et aitab saavutada plahvatuslikku energiat, suurendada vastupidavust ja maksimaalset jõudu. Üle 75% tarbijatest, kes katsetasid toodet väljatöötamise käigus, rääkisid heast energiatasemest, vastupidavusest ja lihaste pumbatusest. Ülimalt kontsentreeritud toode ja arendatud koostisosadega. NO-XPLODE® on loodud selleks, et aidata ületada varasemaid piire treeningutel.

Kuidas NO.-XPLODE abil parandada oma treeningut?

Aitab parandada vaimu ja füüsise koostööd. See vaimu ja lihaste ühendus aitab teil saavutada suuremat treeningu intensiivsust ja aitab kehal oma piire ületada. Aidab kaasa suuremale energiatõhususele ja vastupidavusele, toetab vaimset fookust ja lihasjõudu ning pakub tuge, et aidata sportlastel kõikidel tasanditel maksimeerida trenni tulemuslikkust.
Uuenduslik koostis aitab suurendada energiat, tõhustab keha-vaimu koostööd, annab vastupidavust, jõudu. Sisaldab kreatiinikompleksi, mis annab jõudu juurde.

Toode, mis on tõhus ja maitseb suurepäraselt!

HOIATUS: konsulteerige oma arstiga enne selle toote kasutamist, kui te kasutate mõnda ravimit või on arst hoolitsus meditsiiniline seisund. Alla 18-aastastel, rasedatel ja nendel, kes on tundlikud Beeta-alaniini, kofeiini või niatsiini suhtes, mitte kasutada. Mitte tarbida kofeiini muudest allikatest, võttes samal ajal seda toodet. Liiga palju kofeiini võib põhjustada närvilisust, ärrituvust, unetust ja südamepekslemine. Beeta-alaniin ja niatsiini võib põhjustada ajutist kihelustunnet. Umbes 150 mg kofeiini ühes portsjonis.

Ärge kasutage koos alkoholiga. Toituda tervislikult juua piisavalt vett päevas. Treeningud võivad suurendada vajadust täiendavalt vedelikku tarbida. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida jahedas ja kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest.

KELLELE LOODUD: Terved täiskasvanud vanuses 18-50, kes soovivat toetada energiat, sooritusvõimet ja lihase arengut jõutreeningu või teiste treeningtüüpide ajal.*

JUHISED TALUVUSE HINDAMISEKS: Toidulisandina kasutades, alusta tarbides 1 kulp N.O.-XPLODETM 2.0-i segatuna 150-175ml külma veega. Soovitud maitse ja magususe saavutamiseks võid vee kogust ka muuta. Taluvuse hindamiseks oota 30 minutit. Kui sobis, tarbi 30 minuti möödudes uus kulbitäis segatuna 150-175ml külma veega ja hinda oma taluvust uuesti.

JUHISED: Kui oled oma taluvuse määranud, sega 1 kulbitäis 250 ml külma veega ja tarbi 30-45 minutit enne treeningut. Kui soovid, võid maksimaalse efekti saavutamiseks tarbida lisakulbitäie vähemalt 3 tundi peale esimese 2 kulbitäie tarbimist. Ära võta korraga rohkem kui 2 kulbitäit ja ära ületa 3 kulbitäit päevas. Jällegi, varieeri veekogusega saavutamaks soovitud maitse ja magusus. Maksimaalsete tulemuste saavutamiseks võta tühjale kõhule (n. 2 tundi peale söögikorda või 1 tund peale valgušeigi joomist).

TREENINGVABADEL PÄEVADEL: Sega 1 kulbitäis 150-175ml külma veega ja tarbi tühja kõhuga.

Maksimaalsete tulemuste saavutamiseks tarbi valgu-ja süsivesikurikka toitumise kõrvale 3,5L vett. Sinu kehakeemia ja kaal määravad selle, milllal hakkad tundma N.O.-XPLODETM 3.0-i esimesi toimeid. Paljud võivad tunda energiat, fookust ja lihast volümiseerivat toimet 5-15 minuti jooksul peale tarbimist.* Need toimed tavaliselt võimenduvad iga mõne minuti järel. Teised võivad tunda toimeid 30-45 minuti jooksul tarbimisest, ka sel juhul võimendub toime iga mõne minuti järel. N.O.-XPLODETM 3.0 avaldab oma maksimaalseid toimeid 1-5 tundi peale tarbimist. Peale 12 kasutusnädalat pea vähemalt 4 nädalat pausi. Hoia N.O.-XPLODETM 3.0 jahedas, kuivas kohas ja eemal otsesest päikesevalgusest.