1447-1447_6432e2dfd6c5f9.22865798_cellucor-creatine-306g-90-servings_large.jpg

Cellucor Creatine 306g

28,90 €

Cellucor Cor-Performance kreatiinmonohüdraadi pulber sisaldab 3,4 g kreatiini portsjoni kohta.
  • Laos
  • Cellucor
  • 1-3 tööpäeva
See on põhiline toidulisand, mida me kõik  armastame oma treeningutega alustamisest peale! Ükskõik, kas võtta seda enne trenni või lisada treeningjärgsele shake'ile või lihtsalt...see toimib100%-selt. Me kõik teame, et kreatiin on oluline lihaste taastamiseks, kasvuks ja taastumiseks. Lõhnatu, tekstuuritu, peaaegu maitsetu ja segud ilma tükkideta! Puhas kreatiin, mis on toidulisandite põhitoode!

Miks Cellucori kreatiinmonohüdraat?

Suurendage jõudu - treenite, et saada tugevamaks! COR-Performance Creatine kasutab kreatiinmonohüdraadi jõudu, et toetada teid eesmärkide saavutamisel.
Soodustab lihaste kasvu: kreatiin on legendaarne lisand lihaste kasvatamiseks. COR-Performance Creatine tõstab esile kreatiinmonohüdraadi, et optimeerida puhta lihase kasvu.
Mikroniseeritud valem parema imendumise tagamiseks: COR-Performance Creatine sisaldab kreatiinmonohüdraadi mikroniseeritud vormi, mis muudab selle väiksemaks ja kehale kergemini seeditavaks ning kiiremaks lihastesse vabanemiseks.
Täiendab muid lihaseid kasvatavaid tooteid: COR-Performance kreatiin on maitsestamata, nii et saate seda tulemuste parandamiseks segada oma treeningeelsesse või aminohappeid taastavasse tootesse.
 
Kasutamine: Sega 1 lusikatäis šeikeris vee või mahlaga. Võite seda lisada ka treeningeelsele ja/või -järgsele shake'ile.