Good Gummy C-vitamiini kummikommid, 60 tk
Good Gummy C-vitamiini kummikommid, 60 tk
Good Gummy C-vitamiini kummikommid, 60 tk

Good Gummy C-vitamiini kummikommid, 60 tk

C-Vitamiini kasulikud omadused on väga laialdased ning muuhulgas aitab see kaasa normaalse immuunsüsteemi toimimisel, vähendab väsimust ja kurnatust, aga suurendab ka kollageeni tootmist tervete veresoonte, luude, kõhrede, igemete, naha ja hammaste heaks,

  • Tellimisel
  • Good Gummy
  • 1-3 tööpäeva
C-vitamiin on inimese arengu ja kasvu põhiliseks alusaineks. Sellel on mitmesugused omadused rakkuda ja kudede taastumisele, ainevahetusele ja paljudele teistele organitele, mis teeb c-vitamiini vitamiinide kuningannaks. Lisaks aitab c-vitamiin kaasa normaalsele füsioloogilisele funktsioneerimisele. Good Gummy kummikommid on mugav, lõbus ja meeldiv viis c-vitamiini võtmiseks!

Annustamine: närige 1 kummikomm päevas!

Ärge ületage päevast ette nähtud kogust! Komme tuleb lutsutada nii kaua kuni nad on täielikult imendunud ja neid ei tohi kunagi tervena alla neelata! Toidulisandid ei ole täisväärtusliku toitumise ning elustiili asendajaks! Konsulteerige oma arstiga kui olete rase, toidate rinnaga või võtate retseptiravimeid. 

Säilitage kuivas ja jahedas kohas, kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Kommide värv võib aja jooksul tuhmuda. Hoidke lastele kättesaamatus kohas!

Toode ei sisalda kunstlikke maitse-, värv- ega magusaineid!