Grenade Black Ops 100 caps
Grenade Black Ops 100 caps

Grenade Black Ops 100 caps

TOODE ILMA VÄLISE KARBITA!

Ülimalt tõhus rasva põletav toime.
Kliiniliselt tõestatud rasva põletav koostis.
Kiirenenud ainevahetus.
Suurenenud vaimne keskenduvus/kontsentratsioon.
Vähenenud närvilisus, söögiisu, kurnatus.
  • Tellimisel
  • Grenade
  • 1-3 tööpäeva
Grenade Black Ops on tunnustatud stimuleeriv toode, mis aitab parandada füüsilist ja vaimset jõudlust. Toode on suunatud eelkõige meestele (ja tõsisematele naistele), kes just jõutreeningutega tegelevad. 

Toode on lühiajalisem kuid "äkilisema" toimega kui original Grenade® Thermo Detonator, mille tõttu sobib just lühemate ja intensiivsemate treeningute ajaks nagu nt HIIT, jõusaal jne.

Grenade teadlaste poolt kokkupandud lisand tõhustab lisaks keharasvapõletust, äratab teid treeningu ajaks üles ja suurendab toitainete omastamist lihastesse. Seega on see ideaalne toidulisand puhta lihasmassi kasvatamiseks.

Grenade Black Ops toidulisandid on mõeldud spetsiaalselt meestele. Need aitavad kontrollida kehakaalu ning annavad jõudu intensiivseks treeninguks.

Grenade Black Ops kapslid on loodud spetsiaalselt kõrge intensiivsusega treeninguks (HIIT-High Intensity Interval Training) ning õhtusteks või pärastlõunasteks trennideks.

Kaalulangetamine ei ole kunagi olnud lihtne. Kombineerides tervisliku toidu, treeningu ning rasva põletavad ja energiat andvad toidulisandid, ei ole ideaalne kaal enam kaugel!

Grenade Black Ops koostisosadesse kuulub kofeiin, mis aitab rasvarakkudel mobiliseerida rasva. Roheline tee ja Cayenne pipar kiirendavad ainevahetust ning aitavad rasval kehast väljuda. Tsüanobakterid sisaldavad asendamatuid rasvhappeid, mis on seotud rasva põletava hormooniga norepinefriin. Kakaoekstrakt ergutab rasva ainevahetust ning aitab kehal muuta rasva energiaks.

Võtke 2 kapslit tühja kõhu peale peale ärkamist, koos veega. Võtke 2 kapslit 30 minutit enne lõunasööki koos veega. Taluvuse hindamiseks võtke 1 kapsel 2 korda päevas esimese 7 päeva jooksul. Tugeva treeningu jaoks võtke 2 kapslit enne trenni. Ärge ületage päevast etteantud kogust! Jooge vähemalt 8 klaasi vett päevas! Toode ei sobi taimetoitlastele! Toode ei sobi lastele, rasedatele ega rinnaga toitvatele naistele!