1325-1325_6331d0fb113b63.32693140_magnesium-flakes-1000_large.jpg

Iconfit Magneesiumihelbed vannideks 1 kg

3,89 €  4,58 €

ICONFIT Magnesium Fine Flakes on jala- või kehavannideks mõeldud magneesiumihelbed. See on parim viis magneesiumi omastamiseks, sest magneesium imendub kõige paremini läbi naha. Meie magneesiumihelbed on Euroopa päritolu ja kõrge kvaliteediga.
  • Laos
  • ICONFIT
  • 1-3 tööpäeva
  • Euroopa päritolu magneesiumhelbed kõrgeima kvaliteediga ja parima hinnaga. 
  • Aitab taastada organismi magneesiumitaset, mille puudumine võib põhjustada lihaskrampe, stressi ja unehäireid.
  • Äärmiselt peened helbed, mis lahustuvad kiiremini võrreldes suuremate helvestega. Sobib nii jalavannideks (200 g helbeid) kui ka kogu keha vannideks (500-1000 g helbeid).
  • Kasutage sooja vett, mis ei ole liiga kuum (37-41 °C).
ICONFIT Magnesium Fine Flakes on äärmiselt peened ja suurepärase vees lahustuvusega magneesiumihelbed - parim magneesiumiallikas teie keha jaoks. Magneesium imendub kiiresti läbi naha, seetõttu on magneesiumi omastamiseks parim viis teha jala- või kehavanne.

Magneesium on meile hädavajalik, eriti meie lihastele ja närvisüsteemile. Magneesium aitab kaasa elektrolüütide tasakaalule, normaalsele lihaste tööle, valgusünteesile, energiavahetusele, närvisüsteemi talitlusele, psühholoogilistele funktsioonidele ning aitab hoida luid normaalsena. Piisava magneesiumi saamine toidu kaudu võib aga mõnikord olla keeruline ja põhjustada magneesiumipuudust. See võib põhjustada lihaskrampe, unehäireid ja stressi.


KUIDAS KASUTADA: Jalavannideks lisa 150g helbeid 4 liitrisse sooja (kuid mitte kuuma) vette, istu ja lõõgastu umbes 20 minutit. Terve keha vanni jaoks pane vannivette 500-1000g helbeid, lama ja lõõgastu umbes 20 minutit. Maksimaalselt 1 vann päevas. Jala- ja kehavanne võib võtta 4-7 korda nädalas. HOIATUS: Mitte kasutada neeruhaiguste, soolesulguse, neuromuskulaarsete haiguste ning väga madala pulsisageduse korral. Mitte seespidiseks tarbimiseks! Mõeldud vaid vannide tegemiseks!

KOOSTISOSAD: magneesiumihelbed.