1321-1321_6331d3c5e1c5f6.99448100_omega_369_3000x3000px_large.png

Iconfit Softgels Omega 3, 6 & 9 1000mg, 90 tk

8,40 €

ICONFIT Omega 3, 6 ja 9 koos E-vitamiiniga on tõhus rasvhapete kompleks, mis toetab südame ja aju tööd. Need rasvhapped on olulised ka hea nägemise säilitamiseks. Toidulisand, mis tagab üldise heaolu.
  • Laos
  • ICONFIT
  • 1-3 tööpäeva
  • EPA ja DHA aitavad kaasa normaalsele südametalitlusele. Kasulik mõju avaldub 250 mg EPA ja DHA tarbimisel päevas.
  • DHA aitab säilitada normaalset ajutalitlust ja hoida nägemist. Kasulik mõju avaldub, kui tarbida 250 mg DHA-d päevas.
  • E-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.
  • Iga kapsel sisaldab 990 mg oomega-3-6-9 rasvhappeid.
  • Purgis 90 päeva kogus. Ainult 1 kapsel iga päev!
ICONFIT Omega 3, 6 & 9 rasvhapped koos E-vitamiiniga on toidulisand, mis aitab säilitada normaalset südame tervist, aju funktsiooni, nägemist ja tagab üldise heaolu.


Iga kapsel sisaldab segu Omega 3-6-9 õlidest (kalaõli, linaseemneõli, päevalilleseemneõli), mis on saadud rasvastest kaladest ja looduslikest seemneõlidest, mis sisaldavad EPA, ALA ja DHA, et toetada aju ja südame tööd ning toetada head nägemist. ALA, DHA ja EPA on kõige rohkem uuritud omega-3-rasvhapped. Kalaõli on puhas, saadud väikestest kaladest (anšoovised).

ICONFIT kapslite igapäevasel tarbimisel võib olla palju kasu tervisele. ICONFIT Omega 3-6-9 kapslid on täiendavalt rikastatud E-vitamiiniga, mis aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Oksüdatiivne stress on tasakaalu puudumine vabade radikaalide ja antioksüdantide vahel organismis. Oksüdatiivsed stressorid, mis on kahjulikud tegurid, on ülekaalus. Vabad radikaalid võivad kahjustada kehas olevaid kudesid, aidates kaasa erinevate haiguste ja vananemisprotsesside tekkimisele.

Omega-3-rasvhapped mängivad olulist rolli inimese toitumises ja inimese füsioloogias. Inimese füsioloogias osalevad kolme liiki oomega-3-rasvhapped on α-linoleenhape (ALA), eikosapentaeenhape (EPA) ja dokosaheksaeenhape (DHA). ALA leidub taimedes, DHA ja EPA aga vetikates ja kalades. EPA ja DHA aitavad kaasa südame normaalsele talitlusele. Kasulik mõju avaldub, kui tarbida 250 mg EPA ja DHA-d päevas. DHA aitab säilitada normaalset ajutalitlust ja nägemist. Kasulik mõju avaldub 250 mg DHA tarbimisel päevas.
Omega-6 kuulub mitmeküllastumata rasvhapete perekonda, mis osalevad paljude hormoonide tootmises. Omega 6 rasvhapped on asendamatud, seega peame neid oma toidust saama. Omega-6-rasvhapete toiduallikad on linnuliha, munad, pähklid, kooritud seesamiseemned, täisteraleib.
Omega-9 rasvhappeid ei liigitata asendamatuteks rasvhapeteks (EFA). Seda seetõttu, et inimorganism suudab neid toota küllastumata rasvadest. Mõned oomega-9 rasvhapped on loomsete rasvade ja taimeõlide tavalised komponendid. Omega 3-6-9 rasvhappeid saame kätte ka toidust, kuid oluline on kõikide rasvhapete omavaheline tasakaal, seetõttu on soovitatav tarbida neid toidulisandina.

Mis juhtub, kui organism ei saa piisavalt rasvhappeid?

Tekkida võivad veresoonkonna haigused, allergiad, liigesepõletikud, viljatusprobleemid, ülekaalulisus, diabeet, väsimus, kuiv nahk, depressioon, ärevus ja mäluprobleemid.

ICONFITi kapslid ei sisalda kunstlikke lisandeid, kemikaale, säilitusaineid ega värvaineid ning on GMO-vabad.

KUIDAS KASUTADA: 1 kapsel päevas koos toiduga või vastavalt arsti soovitusele. Toidulisand ei asenda tervislikku elustiili ning mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist. Ärge ületage soovitatud annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Rääkige oma arstiga, kui te võtate mingeid ravimeid, kui te olete rase või kui toidate last rinnaga. Hoida originaalpakendis toatemperatuuril 5-25 °C, kaitstuna niiskuse ja otsese päikesevalguse eest.

KOOSTISOSAD: Kalaõli , kapslikest (veise želatiin, glütserool, vesi), linaseemneõli, päevalilleseemneõli, E-vitamiin (D, L-α-tokoferüülatsetaat) Kogus: 90 kapslit
 
ÄEVANE ANNUS: 1 kapsel %NRV* 
Oomega 3-6-9 õlide segu (kalaõli, linaseemneõli, päevalilleseemneõli). 990 mg -
... EPA (eikosapentaeenhape) 72 mg -
...DHA (dokosaheksaeenhape) 48 mg -
...ALA (alfa-linoleenhape) 150 mg -
...LA (linoolhape)) 181 mg -
...OA (oleiinhape) 43,5 mg -
E-vitamiin (D, L-α-tokoferüülatsetaat) 6,7 mg 56%