1322-1322_6331d41b2f49c5.78166759_vitamin_e_3000x3000px_large.png

Iconfit Softgels Vitamin E 400iU, 90 tk

11,15 €

ICONFIT E-vitamiini 400 IU pehmekapslid on võimas antioksüdant, mis aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Tänu oma võimsatele antioksüdantsetele omadustele pakub E-vitamiin tuge paljude vabade radikaalide põhjustatud haiguste korral.
  • Laos
  • ICONFIT
  • 1-3 tööpäeva
  • Vitamiin E aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.
  • Purgis 90 päeva kogus. Ainult 1 kapsel päevas!
ICONFIT E-vitamiin 400 IU E-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Oksüdatiivne stress on tasakaalu puudumine vabade radikaalide ja antioksüdantide vahel organismis. Oksüdatiivsed stressorid, mis on kahjulikud tegurid, on ülekaalus. Vabad radikaalid võivad kahjustada kehas olevaid kudesid, aidates kaasa erinevate haiguste ja vananemisprotsesside tekkimisele. Vabade radikaalide ülekaalu põhjustavad saastunud õhk, tubakasuits, alkohol, stress, nakkushaigused ja kroonilised haigused. ICONFIT E-vitamiin aitab reguleerida vabade radikaalide olemasolu. Eesmärk on säilitada tasakaal antioksüdantide ja vabade radikaalide vahel.

ICONFIT E-vitamiini tokoferoolikompleks (D,L-α-tokoferüülatsetaat) toimib antioksüdandina ja aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.


Mis võib juhtuda, kui organismil on E-vitamiini puudus?

Erütrotsüütide membraanide kahjustus (hemolüütiline aneemia)
Vähenenud hemoglobiini süntees
Spermatogeneesi häired
Raseduse häired
Lihasdüstroofia
Enneaegne vananemine

ICONFIT kapslid ei sisalda kunstlikke lisandeid, kemikaale, säilitus- ega värvaineid ning on GMO-vabad.

KUIDAS KASUTADA: 1 kapsel päevas koos klaasi veega või vastavalt arsti soovitusele. Toidulisand ei asenda tervislikku elustiili ning mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist. Ärge ületage soovitatud annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Rääkige oma arstiga, kui te võtate mingeid ravimeid, kui te rasestute või kui te imetate. Hoida originaalpakendis toatemperatuuril, 5-25 °C, eemal niiskusest ja otsesest päikesevalgusest.

KOOSTISOSAD: E-vitamiin (D,L-α-tokoferüülatsetaat), kapslikest (veise želatiin, glütserool, vesi), päevalilleõli. Kogus: 90 pehmekapslit
 
PÄEVANE KOGUS: 1 kapsel %NRV*
E-vitamiin (DL-α-tokoferüülatsetaat) 268 mg 2233%