1317-1317_6331d5095e9390.91633886_vitamin_c_3000x3000px_large.png

Iconfit Vitamin C astelpajuga 90tk

6,40 €

ICONFIT C-vitamiin 800mg loodusliku astelpajuga, mis toetab immuunsüsteemi, aidates ennetada või leevendada külmetushaigusi. C-vitamiin aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Lisaks on see oluline kollageeni moodustamisel ja vajalik komponent raua imendumisel. Meie vitamiinikapslid on valmistatud Eestis ainult kõrgeima kvaliteediga taimsetest pullulaan kapslitest.
  • Laos
  • ICONFIT
  • 1-3 tööpäeva
  • C-vitamiin aitab vähendada väsimust ja kurnatust.
  • Toetab immuunsüsteemi ja organismi elutähtsaid funktsioone.
  • Aitab kaasa normaalsele energiavahetusele, närvisüsteemi talitlusele ning psühholoogilistele funktsioonidele.
  • C-vitamiin aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele luude, veresoonte, kõhrede, naha, igemete ja hammaste normaalseks toimimiseks.
CONFIT C-vitamiin on meie organismi jaoks üheks tähtsaimaks vitamiiniks. See toetab immuunsüsteemi ja aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele toimimisele, normaalsele energiavahetusele ja aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Samuti toetab sidekoe moodustumist nahas ja luudes. On oluline tervete hammaste ja igemete jaoks. Kuna meie organism ei tooda C-vitamiini ise, tuleb seda saada toidust või võtta C-vitamiini toidulisandeid.

Lisaks rikkalikule C-vitamiini kogusele sisaldavad astelpaju marjad palju teisi vitamiine, näiteks B1-, B2-, B6-, B15-, P-, K-, A- ja E-vitamiini, samuti karotenoide, foolhapet, räni, mineraalaineid ja antioksüdante. Astelpaju stimuleerib immuunsüsteemi ja hormonaalset süsteemi. Astelpaju on antibakteriaalse ja põletikuvastase toimega. Lisaks on ta oluline südame-veresoonkonna haiguste ennetamisel ja alandab vere kolesteroolitaset. See on tõeliselt rikkalik vitamiinide allikas!

ICONFIT kapslid ei sisalda kunstlikke lisandeid, kemikaale, säilitus- ega värvaineid ning on GMO-vabad.

KASUTAMINE: 2 kapslit päevas koos tasakaalustatud toitumise ja veega või vastavalt arsti soovitusele. Toidulisand ei asenda tervislikku elustiili ning mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist. Ärge ületage soovitatud annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida originaalpakendis toatemperatuuril, niiskuse ja otsese päikesevalguse eest kaitstult.

KOOSTISOSAD: C-vitamiin (L-askorbiinhape), astelpaju pulber (Hippophaë rhamnoides), taimne pullulaan kapsel. Kogus: 90 kapslit
 
PÄEVANE KOGUS: 2 kapslit %NRV* 
C-vitamiin (L-askorbiinhape) 800 mg 1000%
Astelpaju (Hippophaë rhamnoides) 200 mg