Mars HI Protein Bar 59g
Mars HI Protein Bar 59g

Mars HI Protein Bar 59g

Kui otsid uut ja ülimaitsvat viisi, kuidas oma toidukavasse proteiini lisada ja seda ka nautida, siis haara endale Mars Hi Protein Bar!

  • Tellimisel
  • Mars
  • 1-3 tööpäeva

Mars HI Protein Bar sisaldab ainult 231 kalorit ning 22 grammi proteiini, on suure toiteväärtusega ning selle sees on pehme karamell ja maitsev šokolaad!

See on justkui tavaline Marsi šokolaad, aga oluliselt kasulikum! Mars HI Protein valgubatoon on mõnusa tekstuuri ja maitsega. Batoonis on ideaalne kogus valku ning vähem suhkruid ja süsivesikuid, mis muudab selle tervislikumaks alternatiiviks võrreldes tavalise magusa šokolaadiga. Valgubatoonid ehk proteiinibatoonid on magusad vahepalad, mis sobivad menüüsse nii dieedi kui ka massi kasvatamise eesmärgil. See on perfektne trennijärgne snäkk!


Ingredients: Protein Blend (27%) (Soya Protein Isolate, Milk Protein Isolate, Skimmed Milk Powder, Whey Protein Concentrate (Milk), Egg Albumen, Emulsifier (Soya Lecithin E476)), Caramel (16%) (Sweetened Condensed Skimmed Milk, Glucose Syrup, Invert Sugar Syrup, Palm Oil, Butter (Milk), Sugar, Emulsifier (E471), Stabiliser (Pectin), Salt, Natural Flavouring), Milk Chocolate (15%) (Sugar, Cocoa Butter, Skimmed Milk Powder, Cocoa Mass, Lactose and Protein from Whey (Milk), Palm Fat, Whey Powder (Milk), Milk fat, Emulsifier (Soya Lecithin), Natural Vanilla Extract), Hydrolysed Collagen (12%), Humectant (Glycerol), Fructo-Oligosaccharide, Humectant (Maltitol), Flavourings, Fat-Reduced Cocoa Powder, Barley Malt Extract, Salt. Allergens: May contain (if applicable): Peanuts, almond, hazelnuts and pecan nuts. Not suitable for vegetarians
 

Calories 231 KCAL
Protein 22 G
Carbohydrate 26 G
Of Which Sugars 15 G
Fat 5.5 G
Of Which Saturates 3 G
Fibre 0 G