MusclePharm Combat 100% Casein 908g
MusclePharm Combat 100% Casein 908g

MusclePharm Combat 100% Casein 908g

34,80 €

100% mitsellaarkaseiinproteiin
  • Laos
  • MusclePharm
  • 1-3 tööpäeva
Maitse

Toitke oma lihaseid magamisel ajal 100% mitsellaarse kaseiinivalguga. 
Kaseiin, mis töötab tulemuste saavutamiseks samal ajal kui sina magad.  Musclepharmi® 100% -line kaseiin annab 28 grammi mitsellaarset kaseiini, muutes sellest öise ülima valguallika. See sisaldab vajalikku seedeensüümi, nii et puhkate samal ajal kui valgu teevad tööd. 

Combat 100% kaseiinivalguga saate valkude ja aminohapete püsiva, aeglase vabanemise. Ehkki te ei pruugi tunde süüa  teie lihased toituvad  - ja saavad hästi toidetud. Alustame parima võimaliku valguga, seejärel ühendame selle soovitatud seedeensüümiga. MP on kehtestanud kaseiinivalgu areenil uued standardid.

Mitsellaarne kaseiin
Mitsellaarse kaseiini valk laguneb aeglaselt, infundeerides mitme tunni jooksul väärtuslikke ja võimsaid aminohappeid. See muudab selle täiuslikuks valguks tarbimiseks enne magamaminekut. MP® kasutab mitsellaarse kaseiini kõrgeimat kvaliteeti.

Combat 100% Casein® annab su organismile  püsivaid, aeglaselt seeditavaid valke ja aminohappeid. Alustame parima saadaoleva mitsellaarse kaseiini valguga, seejärel ühendame selle seedeensüümide seguga, et pakkuda kvaliteetseid lihaseid edendavaid valke. Magamise ajal toituvad teie lihased tänu kaseiini aeglaselt seeditavatele omadustele.100% mitsellaarne kaseiin
Ideaalne öine valguallikas enne magamaminekut
Parandage ja taastage lihaseid
Annab 28 grammi aeglaselt lagunevat valku
Lisatud seedeensüümide segu
Gluteenivaba