Muscletech Celltech Hyper-Build 485g

Muscletech Celltech Hyper-Build 485g

38,70 €

Võimas 5-ühes treeningujärgne kreatiini ja BCAA segu
  • Laos
  • MuscleTech
  • 1-3 tööpäeva
Maitse

Teie lihaste peamine energiaallikas on adenosiintrifosfaat (ATP). Treenides väheneb ATP tase, põhjustades lihaste väsimust. Cell-Tech Hyper-Buildi iga portsjon annab teaduslikult uuritud 5 g kreatiini annuse, mis suurendab teie keha võimet ATP-d regenereerida, nii et teie lihased põlevad pidevalt kogu võimsusel. Paremate treeningutega saadakse paremad tulemused. Cell-Tech Hyper Build küllastab teie lihased kreatiiniga, nii et saate suurendada lihaste suurust ja tugevust.


Iga mõõtlusikatäis Cell-Tech Hyper-Build sisaldab 6 g BCAA-sid optimeeritud suhtega 4: 1: 1 maksimaalse leutsiini annuseks.  Leutsiin on kõigist aminohapetest võimsaim proteiinide sünteesi võimendamisel ja keha anaboolse koostise hoidmisel. Tegelikult on teaduslikult tõestatud, et Cell-Tech Hyper-Build'is asuv 4 g annus suurendab maksimaalset tugevust vaid 40 nädalaga üle 40%! Cell-Tech Hyper-Build mitte ainult ei anna mitte rohkem BCAA-sid kui ükski teine ​​kreatiinisegu, vaid selles on ka enamus BCAA valemitest.

Tõhustatud lihaste taastumine treeningute vahel

Cell-Tech Hyper-Buildil on täiustatud koostisosade kombinatsioon, mis aitab teie lihastel treeningute vahel taastuda, et saaksite jõudu oma kõige intensiivsemate treeningute ajaks. See on ka ainus kreatiinisegu mis sisaldab hapukirssi.

Suurendage enda vastupidavust juba esimese annusega.

Kliinilised uuringud on näidanud, et iga Cell-Tech Hyper-Buildi mõõtlusikatäies olev tauriini akogus parandab vastupidavusalade sportlaste tulemusi enne treeningut. Nende intensiivsete treeningute jaoks on Cell-Tech Hyper-Buildi täiustatud ka elektrolüütidega, mis aitab teil treeningu ajal kaotatu asendada.

Soovituslik kasutamine

Segage 1 portsjon (1 mõõtlusikatäis) Cell-Tech Hyper-Build segu 350 ml veega ja jooge kohe pärast treeningut. Kasutamise ajal olge piisavalt hüdreeritud. Täieliku efekti saamiseks segage 2 portsjonit (2 lusikatäit) 700 ml veega  ja jooge kohe pärast treeningut.
 
Amount per serving   %DV*
Calories 30  
Total Carbohydrate 0 g 0%
  Sugar 0 g **
Sodium 45 mg 2%
Potassium (as Dipotassium Phosphate) 18 mg 1%
BCAA Matrix    
  L-Leucine 4 g **
  L-Valine 1 g **
  L-Isoleucine 1 g **
  L-Glutamine 1 g **
Muscle Growth and Strength Matrix    
  Creatine Monohydrate 4 g **
  Creatine HCl 1 g **
Cell Volumzing Amino Acid Matrix    
  Taurine 1 g **
  Tart Cherry Juice Concentrate (as Prunus Cerasus) (fruit) 240 mg **
Electrolyte Blend    
  Sodium Chloride 80 mg **
  Coconut Water (as Cocos Nucifera) (fruit) 50 mg **
  Watermelon Juice (as Citrullus Lanatus (fruit) 40 mg **
Support Blend    
  White Mulberry Extract (as Morus Alba) (fruit) 100 mg **
  Prickly Pear Concentrate (Opuntia Ficus-Indica) (fruit) 50 **
* Protsentuaalsed päevased väärtused põhinevad 2000-kalorilisel dieedil. ** Päevane väärtus (DV) pole kindlaks tehtud.

Muud koostisosad: ränidioksiid, õunhape, looduslikud ja kunstlikud maitsed, sidrunhape, sukraloos, ksantaankummi, atsesulfaamkaalium, FD&C sinine nr. 1

Allergiainfo: sisaldab kookospähkli koostisosi. Töödeldud ettevõttes, kus töödeldakse ka piima, muna, sojauba, nisu, karpide, kalaõli, pähklite ja maapähkli koostisosi.

Hoiatused: Ärge kasutage raseduse või imetamise ajal. Kui teil on tervisehäireid või enne mis tahes dieedi või treeningprogrammi alustamist, pidage nõu arstiga. HOIDA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS.

* Neid väiteid ei ole toidu- ja ravimiamet hinnanud. See toode pole ette nähtud haiguste diagnoosimiseks, raviks, ennetamiseks ega ennetamiseks.