MuscleTech Celltech Performance Series 2,72 kg
MuscleTech Celltech Performance Series 2,72 kg

MuscleTech Celltech Performance Series 2,72 kg

Teaduslikult loodud "hardcore" kreatiinisegu
  • Tellimisel
  • MuscleTech
  • 1-3 tööpäeva

Teaduslikult loodud patenteeritud kreatiinisegu, mis sisaldab võtmekoostisosadena toimeaineid, mille toimet toetab üle 30 mitme aastakümne vältel tehtud uuringu.  

Kiirem lihaskasv:
2 kulbitäit  CELL-TECHi pakub 7 grammi HPLC-sertifitseeritud kreatiini monohüdraati ja 3 grammi kreatiini HCli, 200 mg võimsat alfalipoehapet (ALA). Uuringud näitavad, et ALA aitab läbi spetsiaalsete transporterite parandada kreatiini ja glükoosi imendumist lihasrakku. CELL-TECH pakub mitmefaasilist kombinatsiooni süsivesikutest, mis tekitavad treeningjärgselt võimsa insuliinipuhangu See aitab kreatiini ja teised toitained lihasesse transportida ja täidab kiirelt glükogeenivarud, võimaldades nii glükogeeni superkompensatsiooni ning intensiivset lihast suurendavat toimet. Kliiniline uuring näitas, et CELL-TECHi kasutamine ei põhjustanud kreatiinitransporterite efektiivsuse langust, mis võimaldab sportlastel jätkuvalt kreatiinist kasu saada ilma pause tegemata.

Hargnenud ahelaga ja rakke volümiseerivad aminohapped:
Lisaks peamistele lihast kasvatavatele koostisosadele psisaldab CELL-TECH ka hargnenud ahelaga aminohappeid L-leutsiini, L-valiini ja L-isoleutsiini 2:1:1 suhtes. Hargnenud ahelaga aminohapped on vabad aminohapped – üksikud molekulid, mis seedivad ning liiguvad vereringesse väga kiiresti. CELL-TECH sisaldab ka aminohappeid tauriini ja alaniini. Need vabad aminohapped on kaks lihases kõige enam leiduvat aminohapet ning need aitavad kaasa ka raku volümiseerimisele.

Sama raha eest rohkem:
Erinevalt konkurentidest, sisaldavad Performance Series tooted võimsaid võtmekoostisosi kliiniliselt doseeritud kogustes, mis on täielikult avaldatud, nii et tead täpselt, mille eest maksad.

Parim maitse omas klassis:
Erapooletutes üks-ühele võrdlustes võitsid kõik maitsed peamisi konkurente.

Kasutamine: Võtke 2 mõõtlusikatäit Cell-Techi koos 200ml veega, hommikul pärast ärkamist ja 2 mõõtelusikatäit koheselt pärast treeningut. Treeninguvabal päeval võtke 2 mõõtlusikatäit segatuna 400ml veega hommikul ning 2 mõõtlusikatäit segatuna 400ml veega päeva jooksul.