MuscleTech Hydroxycut Hardcore Next Gen 100 caps
MuscleTech Hydroxycut Hardcore Next Gen 100 caps

MuscleTech Hydroxycut Hardcore Next Gen 100 caps

32,90 €

Järgmise generatsiooni kaalulangetaja ja ülim sensoorsus!


  • Laos
  • MuscleTech
  • 1-3 tööpäeva

MUSCLETECH HYDROXYCUT HARDCORE NEXT GEN väljatöötamine võttis aega 20 aastat ning see sisaldab seega parimaid koostisosi, et kaalust allavõtmine oleks üliefektiivne!

Hydroxycut Hardcore® sisaldab toimeaineid, mida ei ole enne nähtud. See on  kombinatsioon ingverist, salveist ja tihasheinast pakkudes võrratut  mõju!

  • Tihashein hoiab ära treeningujärgsete lihaskrampide tekkimist, rahustab närvisüsteemi ja mõjub soodsalt mao, seedeelundite ja maksa talitlusele.
  • Kirinõges kiirendab ainevahetust, põletab keharasva ja suurendab lihasmassi osakaalu kehas.
  • Guayusa on vihmametsades kasvav haruldane taim, mis annab palju energiat, kuid see energia ei ole võrreldav kohvist või energiajookidest saadava energiaga, sest  see on nn puhas energia.  Guayusa on täiesti looduslik ja kindlustab  treeninguks ülihea keskendumisvõime. 

 

MUSCLETECH HYDROXYCUT HARDCORE NEXT GEN on kõik, mida vajad veelgi intensiivsemateks treeninguteks ja ideaalse keha saamiseks!

Teaduslikult testitud kaalulangus.

Ekstreemne energia ja suurem vaimne keskendumine.

Uue põlvkonna kaalulangetaja!

 

Juba 20 aastat on Hydroxycut nimi tuntud heade  tulemuste poolest. Ja nüüd on järgmine  uus Hydroxycut olemas. Kaks aastakümmet tegemi ja  uus Hydroxycut Hardcore on  tugevate annuste ga võtmekomponendidega ainulaadne kombinatsioon, mis pakub ülimat stimuleerivat kogemust. See sisaldab ka rohelise kohvi  ekstrakti, mis parandab  kaalulanguse tulemusi. Katsegrupp saavutas märkimisväärse kaalulanguse  60 päeva madala kalorsusega dieedi korral.

Ultra-võimendatud  termogeniees

Hydroxycut Hardcore  tekitab  võimsa  termogeneesi organismis, mis aitab kiirendada ainevahetust! Sul on kõik vajalik, et rohkem treenida ja vormida keha, mida oled alati tahtnud!

Sa pole kunagi midagi sellist varem proovinud - garanteeritud! Proovi Hydroxycut Hardcore järgmise põlvkonna toodet juba  täna!

Kunagi enne pole nähtud sellist kombinatsiooni võimaid koostisosi!

 - 250 mg veevaba kofeiini käivitab termogeneesi, suurendab energiat ja  fookust.
 - 500mg L-Ornitiin- HCl: teaduslikult uuritud koostisaine, mis toetab  üldist sensoorset võimekust.
 - 50mg scutellaria Lateriflora: ravimtaim, mis aitab kaasa unikaalsele, enneolematule sensoorsele mõjule.
 - 200mg rohelise kohvi ekstrakti: Roheline kohviubade ekstrakt on teaduslikult tõestatud  kaalulanguse koostisosa.
 - 50mg punase salvei ekstrakti: üks Hiina ravimtaim, mis aitab kaasa kõrgendatud meeleolule.

Kasutamine: 
Mõju võib olla individuaalne. Suurendage annust järk-järgult. Võtke üks annus 30 kuni 60 minutit enne oma kahte suurimat toidukorda päevas.  Ära ületa 4 kapslit 24-tunnise ajavahemiku jooksul. Vältige näksimist ja jooge 10 klaasi vett iga päev. Ärge kasutage vähemalt 5 tundi enne magamaminekut. Parima tulemuse saavutamiseks kasutage 60 päeva kombineerituna dieedi ja treeninguga. Ärge kasutagetoodet  rohkem kui 8 nädalat järjest.

Portsjoni suurus: 2 kapslit
Portsjoneid kokku: 50 kapslit