Muscletech Mass-Tech 3,17kg

Muscletech Mass-Tech 3,17kg

MASS-TECHIS ON ROHKEM VALKU, PAREMAD KALORID JA SUUREMAD TULEMUSED
KÕRGKVALITEETNE MASSIKASVATAJA
  • Tellimisel
  • MuscleTech
  • 1-3 tööpäeva

 

Mass-tech on kõrgkvaliteetne proteiinipulber, mis on loodud toetama kõrge-kalorsusega dieeti tagades pikaajalise aminohapete imendumise verre ja lihastesse. Mass-tech toetab proteiinide sünteesi ning anaboolseid (lihast ehitavaid) protsesse. Mass-tech aitab kiirelt taastuda ning parandada intensiivse treeninuga kahjustatud lihaskoed, samuti taastab ta lihaste glükogeenivaru tänu spetsiaalsele süsivesikute segule.

Erinevalt teistest vähem tuntud massilisajatest ei sisalda Mass-tech hormoone, kreatiini, stimulaatoreid ega aspartaami. Rikas nii BCAA’de kui teiste asendamatute ning asendatavate aminohapete poolest, Mass-tech sisaldab küllaldaselt iga aminohapet, mida keha vajab, maksimeerimaks lihaskasvu.

Tänu Muscletechi eksklusiivse maitse tehnoloogia abiga on Mass-tech läbimurre toidulisandite maitsetehnoloogias, pakkudes suud vett jooksma panevaid maitseid, parimaid šeike, mida oled eales proovinud.

Muscletech’i Mass-tech proteiinisegu koosneb ultra-filtreeritud vadaku valgu konsentraadist, alfa ja beeta kaseiinist ja kaseinaatidest, mikrofiltreeritud vadaku valgu isolaadist (rikas peptiidühendite poolest), muna albumiimist, kaltsium kaseinaadist ja piima proteiini konsentraadist. Iga Mass-tech’is leiduv proteiin tagab unikaalse ning üksteist täiendava aminohapete profiili. Kasutades Mass-tech toidukordade vahel või nende ajal hoolitsete selle eest, et kehal oleksid alati saadaval materjalid lihaste ehitamiseks – aminohapped.


Kasutamine: sega 1 serveering (5 mõõtlusikatäit) 470ml vee või väherasvase piimaga ja tarbi kas hommikul, toidukordade vahel või peale trenni. Võid ka kasutada pool segust kaks korda päevas. Loe korralikult pakendi infolehte. Joo 8-10 klaasi vett päevas säilitamaks keha head konditsiooni.