Muscletech naNOx9 Next Gen 151g

Muscletech naNOx9 Next Gen 151g

21,80 €

Uue generatsiooni trennieelne lämmastikoksiidi võimendaja
 • Laos
 • MuscleTech
 • 1-3 tööpäeva
Maitse

 • Teadusel põhinev toitumine
 • Toidulisand
 • Albion mineraalid
 • Täielik reaktsioon! Ei ole puhverdatud
 • Toetab südame, vereringluse ja aju energia tootmist
 • TRAACS
 • Vegan
 • GMO ja gluteeni vaba


Parim ja ainulaadne lämmastikoksiidi omastamise süsteem

Kui sind huvitab kilode kaupa lihaste kasvatamine, ei saa alahinnata lihaste pumbaefekti tähtsust. Pumbaefekti mõjul toimub veresoonte laienemine, mis toob lihastesse suuremal hulgal toitainerikast verd ja muudab lihaseid suuremaks. See tekitab lihasrakkudes anaboolse keskkonna, mis soodustab juurdekasvu. Lämmastikoksiidi tugev võime pumbaefekti tekitada ja säilitada on hästi teada, kuid selle tõelist potentsiaali ei osatud kuni viimase ajani ära kasutada. 

Tavalised lämmastikoksiidilisandid võisid omas ajas küll rahuldavalt toimida, kuid neis kasutatud segu oli sageli kehva kvaliteediga, ebaühtlane ja aeglase mõjuga. Selle probleemi lahendamiseks pöördusid firma MuscleTechTM teadlased maailma juhtivate nanoosakeste asjatundjate poole, et kõrvaldada tavaliste lämmastikoksiidi toodete puhul esinevad kitsaskohad. Selle aastatepikkuse koostöö ja põhjalike teadusuuringute tulemuseks on naNOX9TM, maailma kiireima toimega seaduslik lämmastikoksiidi kompleks. 

Tänu nanoosakeste kasutamisele on naNOX9 toimeaine maht 7400 protsendi võrra väiksem kui tavalistes lämmastikoksiidi toodetes, mistõttu selle imendumine ja tulemuste ilmnemine on välkkiire. Ning see ei ole veel naNOX9 kõige parem omadus. Ükski olemasolev toidulisand ei suuda tõsta kehas lämmastikoksiidi taset kiiremini kui naNOX9, sest ükski neist ei kasuta nanomolekulaarse kiire laialipaiskumise tehnoloogiatTM. See tehnoloogia suudab käivitada difusiooni üheksa sekundiga, luues võimaluse kõige äärmuslikumaks lihasepumpamiseks, mida eales võib kogeda. 

See tipptasemel segu kandub kehas kiiresti laiali, võimaldades tuua lihastesse suurel hulgal toitainerikast verd, nii et lihaste mõõdud ja veresoonkond suurenevad järsult. Kui sa oled valmis kogema kõige kiiremini mõjuvat seaduslikku lämmastikoksiidi kompleksi ning saavutama lihaste juurdekasvus täiesti uue taseme, osta naNOX9 pudel juba täna.

NanodifusiooniTM tehnoloogia 
naNOX9TM koostis tugineb teadusuuringutele ning selle eesmärgiks on tõsta lämmastikoksiidi taset veres nii kiiresti kui vähegi võimalik. Firma MuscletechTM teadlased tahtsid, et naNOX9 oleks midagi enamat kui tavaline lämmastikoksiidilisand. Neil õnnestus luua kogemus, mis vallutab sind lausa tormijooksuga. Lisaks põhjalikule teaduslikule vundamendile kasutatakse naNOX9 puhul kulturismi toidulisandites seninägematut tehnoloogiat. 

Tänu nanoosakeste kasutamisele on naNOX9 lämmastikoksiidilisandite valdkonnas rabavaks tehnoloogiliseks edusammuks. Firma Muscletech teadlased pöördusid maailma juhtivate nanoosakeste asjatundjate poole, et töötada koos välja sedavõrd tõhusalt ja kiirelt toimiv segu, et tavalised lämmastikoksiidi tooted vajuksid unustusehõlma. Selle koostöö tulemusel sündis tööstusharu kõige murrangulisem toode, naNOX9. See tipptasemel segu kasutab nanodifusiooni tehnoloogiat, mis võimaldab vähendada põhilise toimeaine mahtu kahe tuhandiku millimeetri ehk kahe mikronini. See on peaaegu 50 korda väiksem kui keskmise inimese juuksekarva läbimõõt. 

Selliste mikroskoopiliste mõõtude saavutamiseks kasutasid teadlased pneumo- ja jugajahvatussüsteeme. Selle protsessi käigus kasutatakse kahte vastassuunalist jõudu, mis tekitab süsteemikambris vaba keerisvoolu. Seejärel viiakse toimeained ülikiirendatud tsentrifugaaljõu mõjuvälja, kus need üksteisega põrkuvad. Selle tulemusena muutub toimeaine maht kuni 7400 protsendi võrra väiksemaks kui tavalistes lämmastikoksiidi toodetes leiduva arginiini maht. Täpsuse tagamiseks kontrollitakse naNOX9 koostisainet kaasaegse mõõtmisprotsessi, laserspektroskoopia abil. Ükski teine tänapäeval poeriiulitel pakutav toode ei saa naNOX9 lähedalegi. Nanoosakeste kasutamine naNOX9 koostises teenib vaid üht eesmärki: rikastada keha äärmiselt hästi imenduva lämmastikoksiidi kompleksiga, mis mõjuks kiiremini kui ükski varem leiutatud vahend.

Tänu kulturismiteaduses tehtud suurtele edusammudele ei pea sa enam lõputult ootama, kuni lämmastikoksiid mõjuma hakkab. Toidulisandite valdkonnas esmakordselt kasutatav firma Muscletech nanomolekulaarse kiire laialipaiskumise tehnoloogiaTM käivitab difusiooni kiiresti. See tehnoloogia on firma Muscletech teedrajava toote, maailma kiireima lämmastikoksiidi omastamise süsteemi naNOX9 alustalaks. 
 

naNOX9 koostisained on sedavõrd reaktiivsed, et firma Muscletech teadlased pidid spetsiaalselt välja töötama stabiliseerimiskookoni X9, mis kaitseb kapslite struktuuri. Stabiliseerimiskookoni X9 ülesanne on kaitsta naNOX9 kapsleid niiskuse kahjuliku mõju eest ning see võimaldab vajaliku annuse mugavalt jõusaali kaasa võtta. Väljaspool pudelit või kookonit võivad kapslid teatud aja järel sõna otseses mõttes plahvatada. Pole kahtlust, et nanomolekulaarse kiire laialipaiskumise tehnoloogia on lämmastikoksiidilisandite valdkonnas rabav läbimurre. Seda võib leida ainult uuest naNOX9-st.

Kasutamine: Sega 1 mõõtlusikas koos 200ml veega ja kasuta 30min ennem treeningut.

Magusainetega
 
Toitumisalane info ühe mõõtlusika kohta (5g):
Calories 10
Niacin (as nicotinic acid) 2mg
VasoAMP  
Beta-alanine (CarnoSyn) 1,600 mg
Red wine extract (as Vitis vinifera) (fruit) 50 mg
     Standardized for 25% proanthocyanidins  
Grape extract (as Vitis vinifera) (seed) 50 mg
     Standardized for 95% proanthocyanidins  
VasoPrime  
Arginine silicate inositol (Nitrosigine) 750 mg
Pomegranate (as Punica granatum) (fruit) 100 mg
NeuroAMP  
L-ornithine hydrochloride 200 mg
Choline bitartrate 100 mg
Nutmeg extract (as Myristica fragrans) (seed) 50 mg