MuscleTech Neurocore Pro Series 50 servings
MuscleTech Neurocore Pro Series 50 servings

MuscleTech Neurocore Pro Series 50 servings

MUSCLETECH NeuroCore Pro Series on ülivõimas ja plahvatuslik trennieelne toidulisand!

  • Tellimisel
  • MuscleTech
  • 1-3 tööpäeva

See on superkontsentreeritud stimulant, mis sisaldab teaduslikult uuritud koostisosi maksimaalsetes kogustes, et saavutaksid suure jõu, ekstreemse energia, intensiivse keskendumise ja suurepärased treeningud!

Üks portsjon sisaldab:

3g L-tsitrulliini
3g kreatiinmonohüdraati
3,2g beeta-alaniini

Kuidas MUSCLETECH NeuroCore Pro Series toimib?
NeuroCore'i on lisatud täpne annus beeta-alaniini (3,2g), mis aitab Sul kauem ja efektiivsemalt treenida ning lükata edasi lihaste väsimist ka kõige raskema treeningu ajal!
Paljud teised trennieelsed toidulisandid annavad ühe portsjoni kohta küsitavaid annuseid või pole antud info üldse kättesaadav.

L-tsitrulliin
Uuringud on näidanud, et 3 grammine annus L-tsitrulliini, aitab saavutada trennialased eesmärgid kiiresti. L-tsitrulliinil on omadus saavutada palju kõrgem maksimaalne plasmakontsentratsioon kui suurendatud koguses L-arginiinil.

Kreatiinmonohüdraat
Teaduslikud uuringud on näidanud, et 3 grammine annus kreatiinmonohüdraati annab suure lihaskasvu ja palju jõudu. Kreatiin toimib lihaste jaoks fosfaadi doonorina ja seeläbi jaksad teha trenni kauem ja jõulisemalt.
Ohio osariigi ülikoolis tehti läbi 10-päevane uuring, mille raames jagati 31 jõutreeningutega tegelevat katsealust kolme rühma. Kõik rühmad tegid samasugust treeningprogrammi, aga üks rühm tarbis uuringus sama kreatiini, mida sisaldab ka NeuroCore trennieelne toidulisand. Testi tulemused näitasid, et selle ühe rühma jõudlus oli teistega võrreldes 70% suurem!

Kasutamine:
Soovitame tungivalt enne kasutamist testida oma taluvust koostisainete osas segades1 kulbitäie 180ml veega.  Kui oled enda taluvuse toote suhtes kindlaks teinud, siis sega 2 kulbitäit 360 ml veega. Tarbi 30-35  minutit enne treeningut. Ära ületa 2 kulbitäit 24 tunni jooksul. Tarbige kindlasti lisaks piisavalt vedelikku. 

Portsjoni suurus: 1 kulbitäis (6g)
Portsjoneid kokku: 30NeuroCore - Super-kontsentreeritud treeningeelne stimulant

NeuroCore on formuleeritud ümber selliste võtmekoostisosade nagu beeta-alaniin, L-tsitrulliin, kreatiin hüdrokloriid ja geranium robertanium, pakkumaks sulle ülimat treeningkogemust, mille sarnast sa teiste turul olevate toodete seast ei leiaks. Garanteeritult.

Energia
120 mg puhta anhüüdse kofeiini, pakub NeuroCore kiiret energialaengut, andmaks sulle võimsama treeningusoorituse.

Fookus
Mõni moment peale esimest doosi stimuleerib NeuroCore akuutset vaimset fookust, mida on vaja peatumatuks treeningkogemuseks.

Lihas
NeuroCore sisaldab beeta-alaniini, mis on teaduslikult tõestatult lihase ja jõu kasvu soodustav.

Jõud
Tootesse on lisatud kreatiin. Kreatiin on kliiniliselt tõestatult jõudu ja lihasmassi suurendava toimega.

PUMP
NeuroCore on formuleeritud 1000 mg L-tsitrulliiniga, millel on lämmastikoksiidi kohta tehtud teaduslikes uuringutes olnud plasma arginiini suhetele parem toime kui suuremal kogusel L-arginiinil.