MuscleTech Nitrotech Performance Series 1,81 kg

MuscleTech Nitrotech Performance Series 1,81 kg

64,90 €

MUSCLETECH Nitro-Tech Performance Series on kõige võimsamaid proteiinisegusid, mis kunagi välja töötatud.  • Laos
  • MuscleTech
  • 1-3 tööpäeva
Maitse

Iga kulbitäis Nitro-Tech proteiini sisaldab:

  • 30g proteiini - vadakuvalgu isolaadist ja vadaku peptiididest
  • 3g kreatiinmonohüdraati
  • 2g suhkruid
  • 6,8g BCAA-d
  • 5g glutamiini
  • 3,3g leutsiini

 

MUSCLETECH Nitro-Tech Performance Series on esimene proteiinipulber, mis sisaldab korraga kolme vabas vormis aminohapet ja proteiini..

NITRO-TECH sisaldab vadakuvalguisolaadist – ühest puhtaimast valguallikast - pärinevat valku. Kiiremaks jõu ja lihase lisamiseks on see lisaks rikastatud ka enim uuritud kreatiini vormiga.

 

Ultrapuhas valgusegu
NITRO-TECH sisaldab 30 grammi valku, peamiselt vadakuvalguisolaadist, ultrafiltreeritud vadakuvalgu kontsentraati ja hüdrolüüsitud vadakuvalguisolaati, vaid 2 grammi süsivesikuid ja 1,5 grammi rasva

Kasvata rohkem jõudu kui tavalise vadakuvalguga:
NITRO-TECH sisaldab uuringutes tõestust leidnud 3-grammist kreatiinmonohüdraadi doosi, mis koostoimel vadakuvalguga annab rohkem jõudu kui tavaline vadakuvalk. Ühes uuringus lisasid NITRO-TECHIS sisaldavat vadaku-kreatiini kombinatsiooni kasutavad uuritavad oma rinnalt surumisele 15kg, samas kui tavalise vadakuvalgu kasutajad lisasid vaid 6,5 kg.

 

Ehita rohkem lihast kui tavalise vadakuvalguga:
Teaduslikus väljaandes avaldadud uuringus leiti, et kuus nädalat NITRO-TECHi  toodet kasutanud uuringus osalenutel lisandus 4 kg kuiva lihasmassi, samas kui tavalist vadakuvalku kasutanud inimesed said juurde vaid 2,3 kg kuiva lihasmassi. 

NITRO-TECH on esimene valk, mis sisaldab kõiki kolme vabal kujul olevaid aminohappeid - alaniini, glütsiini ja tauriini.  Aminohapped on kiiresti seeditavad ja imenduvad vereringesse - need kiirendavad lihaste taastumist

 

2 Grammi Alaniini (L-ALANIININA, VADAKUVALGU ISOLAADIS JA VADAKUVALGU KONTSENTRAADIS)
Alaniin on peamine aminohape, mida keha kasutab intensiivse treeningu ajal  glükoosi tootmiseks. Treeningujärgne alaniini kasutamine aitab võidelda lihaslagunemisega ja parandada valgusünteesi.

 

1 gramm glütsiini (GLÜTSIININA, VADAKUVALGU ISOLAADIS JA VADAKUVALGU KONTSENTRAADIS)
Glütsiin on aminohape, millel on avastatud  tähtis roll paljude teiste kehas olevate ühendite, nagu näiteks valkude ja kreatiini tekkes ning mis toetab ka rakkude suurenemist.

1 gramm Taruriini
Tauriin on koguselt teine aminohape lihastes ning aitab kaasa rakkude suurenemisele.

 

Sisaldus NITRO-TECH Põhi konkurent
Proteiin 30g serveeringu kohta 22g
Proteiini kvaliteet Peamiselt vadaku isolaat Vadaku kontsentraat, Piima vadaku isolaat, Kaltsium kaseinaat, muna albumiin
Süsivesikuid 2g  15g
Rasvad 1.5g  6g
Kreatiin 3g 0
Alaniin 2g Pole lisatud
Glütsiin 1g Pole lisatud
Tauriin 1g Pole lisatud
 

KASUTAMINE:

Lisa 1 – 2 serveeringut 180 – 360ml külmale veele või rasvatule piimale. Maksimaalsete tulemuste saavutamiseks tarbi 2 serveeringut 3 korda päevas vähemalt 6 nädala vältel.
Portsjoni suurus: 1 kulbitäis (44 g)