Muscletech Platinum Caffeine 125 caps

Muscletech Platinum Caffeine 125 caps

15,80 €

Võta jõusaalis viimast ja saa jagu igast väljakutsest Platinum 100% Caffeine'ga. Kui sul on vaja kiiret energialaengut enne trenni vajad turgutust enne olulist esinemist, siis Platinum 100% Caffeine on õige valik.
  • Laos
  • MuscleTech
  • 1-3 tööpäeva

Andke oma päevale Platinum 100% Caffeine'ga  plahvatuslik energia. Toodud teile Ameerikas kulturismi toidulisandite müügitabelite liidri MuscleTech® poolt on Essential sarja tooted alustaladeks igale sportlasele. Nendes toodetes pole mingit konksu -  see, mida näete, on see, mida saate. Platinum 100% Caffeine pole erand.


Puhas ja võimas koostis

Sisaldades 220 mg puhast ja tugevat kofeiini, on see annus suurem kui konkureerivates toodetes, lisaks on pudelis 25% rohkem kui konkurendil. Võite loota mitte ainult energia kiirele suurenemisele ja tõhustatud vaimsele keskendumisele, vaid Platinum 100% Caffeine võib aidata leevendada ka väsimust ja tõsta erksust.

Kapsli poolitamise võimalus  pakub võimalust tarbida korraga väiksemat annust.

Taluvuise testimiseks võtke algul 1/2 kapslit klaasi veega. Kui tootetaluvus on kindlaks tehtud, siis võtke 1 kapsel 1-2 korda päevas. Jooge päeva jooksul 8-10 klaasi vett.
Säilita jahedas ja kuivas kohas  (15-25C). 

1 portsjon sisaldab 220mg puhast kofeiini. Teised koostisained: Kate (hüpromelloos, glütseriin), tabletisuhkur (sahharoos, maltodekstriin), dikaltsiumfosfaatdihüdraat, steariinhape, kroskarmelloosnaatrium, magneesiumstearaat, ränidioksiid.