1328-1328_6321c4e16c73c1.82617942_omega-jym-120-sofgels_large.png

Omega JYM Fish Oil 120 softgels

31,80 €

Omega 3-de Alpha! Disainitud spetsiaalselt sportlastele ning jõutõstjatele.
  • Laos
  • JYM
  • 1-3 tööpäeva

Sisaldab:
  • 1500 mg dokosaheksaeenhapet (DHA)
  • 1500 mg eikosapentaeenhapet (EPA)
  • 300 mg dokosapentaeenhapet (DPA)
* Soovitusliku päevase 2 annuse kohta

Omega JYM is my exclusive fish oil supplement specifically formulated to deliver the proper amounts of three important omega-3 fatty acids: docosahexaenoic acid (DHA), eicosapentaenoic acid (EPA), and docosapentaenoic acid (DPA).

Omega JYM on eksklusiivne kalaõli toidulisand, mis on spetsiaalselt koostatud andmaks kolme vajalikku omega-3 rasvahapet - dokosaheksaeenhape,  eikosapentaeenhape ja  eikosapentaeenhape.  Omega-3 rasvad võivad aidata kaasa südame tervise parandamisele, samuti toetada terveid liigeseid ning üldist tervist. Erinevalt paljudest teistest kalaõlidest, mis sisaldavad korralikus koguses EPA-d, sisaldavad ainult vähesed kalaõlid sellises koguses ka DHA-d nagu seda on Omega Jym'is. DHA ja EPA koostoime on vajalik saamaks kätte kõiki omega-3 suurepäraseid omadusi. Teine kriitiline omega-3 rasvhape pn DPA, mis on EPA pikendatud koostisosa ning mängib tähtsat rolli trennide poolt esile kutsutud põletikele tervisliku vastureaktsiooni tekitamises ning toetab ka südame tervist ja tervislikke ajufunktsioone.

Omega JYM on läbinud molekulaarse distilleerimise, mis eraldab DHA ja EPA turvaliselt elavõbedast, PCB-st, dioksiididesr ning teistest saasteallikatest, mida võivad töötlemata kalaõlid sisaldada. Lisaks jätab see vähem lõhna ja järelmaitset, sest on väiksema rääsumise ja oksüdatsiooniga. Ühesõnaga - Omega JYM'i tarbides ei pea te muretsema kardetud kalaõli "röhatuste" pärast, mida mõned teised kalaõlid tekitada võivad.


Annustamine: võtke 2 softgeeli 2 korda päevas koos toiduga.