Optimum Nutrition Whey Gold 450 g

Optimum Nutrition Whey Gold 450 g

18,90 €

OPTIMUM NUTRITION on proteiin, millega on aegade algusest peale teisi vadakuvalgu toidulisandeid võrreldud. Nüüd on latt veelgi kõrgemale tõstetud ja Sinu ees on 3. põlvkonna eksklusiivne ja patenteeritud OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN GOLD STANDARD!

Müüdud miljoneid eksemplare üle kogu maailma ning on valitud mitmeid kordi parimaks toidulisandiks ja proteiinipulbriks maailmas!
Maitse

Müüdud miljoneid eksemplare üle kogu maailma ning on valitud aastatel 2005-2015 mitmeid kordi parimaks toidulisandiks ja proteiinipulbriks maailmas! Alates proteiinilisandite algusajast on Optimum Nutrition 100% Whey olnud järjepidevalt USA-s ja tõenäoliselt kogu maailmas enim ostetud proteiinilisandiks. Järgnevalt nihutab Optimum Nutrition niigi kõrgeks seatud latti veelgi kõrgemale, tuues välja 100% Whey Protein uuendatud kolmanda generatsiooni versiooni – 100% Whey Gold Standard.
Koostist on täiustatud andmaks sulle puhast ja ehtsat vadakuvalku ja nii sisaldabki OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY PROTEIN GOLD STANDARD oluliselt vähem seda, mida sa proteiinist saada ei taha (rasva, küllastunud rasvhappeid, kolesterooli, laktoosi ja süsivesikuid).

See segu on parem kui varem ja sobib ideaalselt laktoositalumatutele!

Üks portsjon sisaldab:

  • 24g valku
  • 4g glutamiini
  • 5g BCAA-d

 

ON 100% WHEY GOLD STANDARD sisaldab:

  • Mikrofiltreeritud vadakuvalguisolaate
  • Ultrafiltreeritud vadakuvalgu kontsentraati
  • Hüdrolüüsitud vadakupeptiide 
  • Laktaasi ja Aminogen seedeensüüme veel paremaks imendumiseks

 

Kasutamine:
Sega 1-2 kulbitäit proteiinipulbrit 180-240ml veega või muu sinu lemmikjoogiga. Joo kuni 4 korda päevas.

 

Portsjoni suurus: üks kulbitäis (31g)