1332-1332_6321d57883fa36.58478142_new_us_jym_4lb_pro_nwc_front_large.png

Pro JYM Ultra Premium Protein Blend 1814g

24 grammi puhast, kvaliteetset proteiini igas lusikatäies!
  • Tellimisel
  • JYM
  • 1-3 tööpäeva

Sisaldab:
Ultra-premium proteiinisegu
7,5g vadakuproteiini isolaati
7g mitsellaarkaseiini
7g piimaproteiini isolaati
2,5g munavalge proteiini


Jõusaalis tulemuste parandamiseks peaks kvaliteetne valgupulber olema teie ostunimekirja tipus. Õigesti koostatud valgupulber kujutab endast kolmekordset jõudu – seda saab kasutada selleks, et saada suuremaks, tugevamaks ja saledamaks. Lisaks on see kütus näljastele lihastele, rahuldades samal ajal ka aeg-ajalt (või regulaarset) teie isusid ja asendades neid halbu hilisõhtused toiduvalikud, mis võivad teie treeningutel tehtud edusammud nullida.

Pro JYMi kolm tüüpi valke imenduvad kehas erineva kiirusega – vadak ülikiiresti; kaseiin väga aeglaselt; ja muna "keskmise" tempoga. Uuringud näitavad, et kui lisate kiiresti seeduvale vadakule keskmiselt ja aeglaselt seeduvaid valke, püsib lihasvalkude süntees kõrgendatud olekus kauem kui ainult vadaku tarbimisel ning ka lihasvalkude peetus on suurem. See omakorda tähendab, et lihased on üles ehitatud rohkema valgu toel ning see viib lihaste suuruse ja tugevuse pikaajalise kasvuni.

Kogu päeva valguallikas:
Kaks parimat aega Pro-JYM-i tarbimiseks on enne ja pärast treeningut, kuid teie keha vajab kvaliteetseid valke, mis aitavad lihaseid taastada ja kasvatada kogu päeva jooksul. Pro JYM-is sisalduv kiiresti seeditav vadak muudab selle suurepäraseks esmaseks hommikuseks valguallikaks, mis aitab peatada katabolismi, ja aeglane kaseiin on ideaalne enne magamaminekut, et aidata magamise ajal lihaseid aminohapetega varustada. Pro JYM toimib igal ajal ka valgulisandina või lisandina igale toidukorrale, mis vaja lisaproteiini..


Kasutamine: sega 1 mõõtlusikatäis (24 g) 180-350 ml vee või piimaga ja tarbi 30 minutit enne ja kuni 30 minutit peale trenni. Maksimaalse lihasmassi saavutamiseks võid tarbida PRO JYM-i ka hommikuti kohe peale ärkamist, söögikordade vahepeal või enne magamaminekut.