QNT Creatine Monohydrate 300g
QNT Creatine Monohydrate 300g

QNT Creatine Monohydrate 300g

QNT kreatiini monohüdraat on efektiivne ja laialdaselt kasutatav toidulisand, mis on eriti hinnatud sportlaste poolt. Annab jõudu ning parandab sooritusvõimet!
  • Tellimisel
  • QNT
  • 1-3 tööpäeva

Kreatiin on hinnatud toidulisand, mis aitab intensiivsetel treeningutel parandada teie füüsilist vormi. Mõningad meie igapäevased toidud nagu kala ja liha sisaldavad looduslikku kreatiini, kuid toidust saadava kreatiini kogus on väga väike, seega saamaks kreatiinist parimat võimalikku toimet on soovitatav tarbida juurde kreatiini toidulisandeid nagu näiteks QNT kreatiini monohüdraati. 
  • Jõud ja musklite suurus - bodybuildingu ja muu jõuspordi treeningutel laialdaselt kasutatav toidulisand, mis annab jõudu, tugevust ning seeläbi kasvatab musklite volüümi ning lihasmahtu. Trenni käigus muutub kreatiin ATP-ks - molekuliks, mis toidab lihaseid energiaga ja aitab sul teha intensiivseid treeninguid ning soodustab kiiremat taastumist.
  • Sobilik kõikidele sportlastele - pole vahet kas olete profisprtlane või amatöör. Jalgpallurid, sprinterid, mägironijad, jalgratturid - kõik naudivad kreatiini  kasulikku toimet ja tunnevad selle kasutamisel erinevust väga kiiresti! Lihaste jõudlus ning täituvus ilmneb koheselt ning see on põhjuseks, miks kreatiin on üks enimkasutatavaid toidulisandeid kogu maailmas. 
Soovitatav tarbimine: optimaalseks lihasjõu toimimiseks soovitatakse segada 3g kreatiini vees või mahlas ja tarbida kord päevas enne treeningut maksimaalselt 4 nädalat järjest. Seda tsüklit võib vajadusel korrata mitu korda aastas.


Toidulisand ei asenda mitmekülgset toitumist! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Ärge ületage ette nähtud annust!