1495-1495_652d2c03986911.37232828_qnt-creatine-monohydrate-pure-300gr_large.jpg

QNT Move Creatine Monohydrate 300 g

21,80 €

QNT CREATINE MONOHYDRATE PURE on kõrge kvaliteediga puhas kreatiinmonohüdraat.
  • Laos

Kreatiinmonohüdraat on väga efektiivne ja laialdaselt kasutatav toidulisand, mida hindavad kõik sportlased.Tavaliselt toob kreatiiniga toidulisandamine kaasa füüsilise jõudluse paranemise järjestikustes lühiajalistes ja kõrge intensiivsusega treeningutes. Kuigi mõned meie igapäevases toidus tavaliselt tarbitavad toiduained (nagu kala ja liha) on looduslikud kreatiiniallikad, on sealt saadavad kreatiini kogused väga väikesed. Seetõttu on kreatiini mõju täielikuks ärakasutamiseks hea mõte lisada toitumisse toode nagu QNT Creatine Monohydrate Pure. Kreatiini kasutamine koos intensiivsete treeningseanssidega aitab teil saavutada oma lihaste täieliku potentsiaali enneolematul viisil. Selle toote edu põhjuseks on tegelikud ja käegakatsutavad tugevuse ja lihasmahtu suurendavad eelised.

Tugevus ja maht
Kulturismi ja kõikide jõualadega seotud maailmas tunnustatakse kreatiini laialdaselt kui toidulisandit, mis võimaldab teil saada tugevust, võimu ning soodustada jõudluse ja lihasmahtu suurenemist. Füüsilise treeningu ajal muundatakse kreatiin ATP-ks, molekuliks, mis annab lihasele vajaliku energia, et väljendada täielikku plahvatuslikku intensiivsust, mis on vajalik intensiivse pingutuse teostamiseks, võimaldades samal ajal kiiremat taastumist.

Sobib kõigile sportlastele
Kreatiin ei ole kasulik ainult kulturismi harrastajatele või jõualade sportlastele. See sobib kõigile sportlastele, kes vajavad jõudu ja vastupidavust, olenemata sellest, kas nad on professionaalid või amatöörid. Jalgpallurid, sprinterid, ujujad, mägironijad, jalgratturid või kulturistid saavad kasu Creatine Monohydrate Pure kasulikest mõjudest ja tunnevad erinevust väga kiiresti. Tugevuse ja lihaste täielikkuse suurenemine tuntakse kohe ning seetõttu on see toidulisand maailmas üks enim kasutatavaid.

Soovitatav kasutamine
Parima toime saavutamiseks lihaste jõudlusele soovitatakse segada igapäevaselt 3 g kreatiini vee või puuviljamahlaga enne pingutust, maksimaalselt 4 järjestikust nädalat. Vajadusel korrata mitu korda aastas.