R1 Pre Amino 30 servings
R1 Pre Amino 30 servings

R1 Pre Amino 30 servings

18,80 €

IGAPÄEVANE ENERGISEERITUD AMINO VORM
Osa aminot. Osa energiat. Täiesti mitmekülgne. Kasutage seda kohvi asemel hommikul või pärastlõunal, enne pikka õppesessiooni või kahekordseks abistajaks enne rasket HIIT-kardio treeningut. Pole tähtis, kuidas või millal te seda kasutate, R1 Pre Amino pakub asendamatu aminohappe lisandit ja loodusliku päritoluga kofeiini, mis aitavad teil alustada ja jätkata.
  • Laos
  • Rule 1
  • 1-3 tööpäeva
Maitse

Järgides enda mantrat, parem sisend = parem väljund, on Rule1 loonud kvaliteetse aminohapete toidulisandi, millel pole mitte ainult lihaste taastumise eelised, vaid ka see, mis aitab teil ka paremini töötada.

Suurendage taastumist
Parandage meeleolu
Parandage vastupidavust 
Kombineerides looduslikult esineva kofeiini vastupidavust suurendavad eelised aminohapete seguga, mis on loodud nii taastumise kui ka vastupidavuse parandamiseks, juhib Rule 1 Pre ​​Amino endale  kohaselt kogu toitumise optimiseerimiste vajadust  treeningute ajal.

Lisatud aminohapetega, mis toetavad piimhappe eemaldamist, parandavad ATP tootmist ja parandavad ka verevarustust, et tagada optimaalne toitainete saadavus, on Pre Amino ainus toode, mida teile võib tarvis olla. 

Esimene taastumise reegel on valkude tarbimine ja Pre Amino annab teie töötavatele lihastele kõikmida need vajavad ja palju muudki.

Saage vajalikud asendamatud aminohapped ja energia, mille abil saate energiat ühe lusikatäiega.