VP Labs Beauty Collagen Peptides 150gr

VP Labs Beauty Collagen Peptides 150gr

14,90 €

Bioaktiivsed ®VERISOL® kollageenipeptiidid on loodud spetsiaalselt ilu eesmärgil - need parandavad nahka, suurendavad naha elastsust, vähendavad kortsude sügavust ning tugevdavad küüsi vaid nelja nädala jooksul.
  • Laos
  • VP Labs
  • 1-3 tööpäeva
Maitse

Beauty Collagen Peptides sisaldab ainult ühte koostisosa - 100% VERISOL® hüdrolüüsitud kollageeni.  Kollageen on üks tähtsamaid valke kehas ja naha peamine struktuurikomponent, moodustades umbes 80% selle kuivmassist. Keha toodab kollageeni looduslikult, kuid vananedes hakkab selle tootmine umbes 25-aastaselt vähenema, põhjustades naha ja küünte õhenemist ja niiskuse kaotust. Kollageeni tootmist mõjutavad ka endogeensed ja keskkonnategurid, sealhulgas ultraviolettkiirgus, hormoonid ja toitumine.
 Ilukollageenipeptiidid võivad naha kollageeni metabolismi mõjutada otse seestpoolt. See toiming aitab peatada kollageeni kaotust nahakihtidest, stimuleerides naharakkudes uue kollageeni tootmist. Selle tulemuseks on kollageeni tootmsise suurenemine kuni 65%, mis toob kaasa täidlasema, rohkem pingul oleva naha, peente joonte ja kortsude vähenemise naha parema elastsuse, vähenenud tselluliidi ja kiirema küünte kasvu koos lõhenemise vähenemisega.

Ilukollageenipeptiidid lagunevad kergesti ja imenduvad kehas kiiresti. Toode on mitteallergiline ja ohutu nii naistele kui ka meestele; see ei sisalda suhkrut ja rasvu, mingeid kunstlikke värvaineid, magusaineid, säilitusaineid ja maitseaineid. Beauty Collagen Peptiidid lahustuvad koheselt igasuguses külmas vedelikus klombistumata.

Toitumisalane teave 100 g portsjoni kohta (2,5 g)
Energiaväärtus 1673 kJ / 400 kcal 41,8 kJ / 10 kcal
Rasv 0 g 
sellest küllastunud rasvu 0 g/0 g
Süsivesikud 0 g/0 g
sellest suhkrud 0 g/0 g
Valk 100 g/ 2,5 g
Sool 0 g/ 0 g
Muud koostisosad
Verisol® hüdrolüüsitud kollageen 100000 mg/2500 mg
Maitse: maitsetu

Koostis: 100% Verisol® hüdrolüüsitud kollageen.