1382-1382_639f23d3f3bab8.53631826_zoomad-moonstruck-2-zero-510gr-group_large.jpg
1382-1382_639f23e6c30440.29660146_zoomad-moonstruck-2-zero-510gr-group-sf_2_large.jpg

Zoomad Moonstruck II Zero 510g

31,90 €

Uus, parandatud väljalase Zoomadi legendaarsest pre-workoutist Moonstruck® ZERO. Stimulantidevaba gorilla on tagasi! Parem kui kunagi varem sportlastele, kes otsivad efektiivselt toimivaid toidulisandeid ilma puhkeaega või enda ZEN olekut ohverdamata. Moonstruck® ZERO II oma efektiivse koostisega aitab sul parandada vereringet ning annab jõudu ja vastupidavust iga treeningu ajal ilma trennijärgset puhkamist segamata.
  • Laos
  • Zoomad
  • 1-3 tööpäeva
Maitse

Moonstruck® ZERO II sisaldab peedi- ja viinamarjanitraatidega rikastatud taimeekstrakte, Gorilla Pump kompleksi 13g lämmastikoksiidiga, millel on tõestatud veresooni laiendav toime, ja iga koostisosa efektiivseid annuseid. See on ainuke pre-workout, mille iga portsjon sisaldab just neid koostisosi! Moonstruck® ZERO II on saadaval uute ja värskendavate maitsetega koos looduslike maitse- ja värvainetega.

Nox ekstrakti kompleks 2g - Uue gorilla fundamentaalne kompleks, viimaste teadusuuringute kohaselt on nitraatidega rikastatud taimeekstraktid uued "Alfa" koostisosad enne treeningut nende veresooni laiendava ja antioksüdantse toime tõttu. Rikastatud peedi- ja viinamarjaekstrakt pakub treeningu ajal enneolematut arterite ja lihaste hapnikuga varustamist... ja kasu on kumulatiivne, paranedes päevade möödudes kasutades Moonstruck® ZERO II. Tsitrulliin, beeta-alaniin, AAKG ja L-arginiin, 13g, mis toimivad sünergias sama eesmärgiga, et teie lihased tunneksid kõige ekstreemsemat pumpa, mida olete kunagi treenides saanud. Ühes lusikatäies pole kunagi olnud nii kõrget karnosiini ja lämmastikoksiidi taset.

Märkate kiiresti, kuidas jõuate teha igas seeriast 2–3 kordust rohkem, rohkem plahvatuslikku jõudu, jõudu ja vastupidavust, intensiivsemad ja tõhusamad treeningud. 4 koostisosa sünergia suurendab lihaste energiavarusid/ATP-d, samuti stimuleerib kasvuhormooni sekretsiooni, mis omakorda hõlbustab lihaste arengut ja taastumist.

Moonstruck® ZERO II ei sisalda Energy&Focus Matrixit, mis koosneb kofeiinist, Ginkgo Biloba 10:1, Panax Ginseng 10:1 ja Camellia Sinsensis 95% polüfenoole, mis on väga tõhus sünergia, kuid ei sobi neile, kes treenivad hilja, kellel on hüpertensioon või kes lihtsalt ei talu kofeiini ja muid stimulante hästi.

100% vees lahustuv ja meeldivate uute maitsetega!

Lahjendage 1 lusikas klaasis külmas vees 30 minutit enne treeningut.